به نظر می رسد Kulture در حال اداره خانواده Cardi B / Offset است. پنجشنبه شب ، کاردی بی ویدئویی از اینستاگرام خود منتشر کرد که خودش کرست به تن دارد و در مقابل دوربین به طور اغوا کننده ای عکس می گیرد. چند ثانیه بعد ، كولتور خواستگاری را فرا می خواند و سر او را به درون قاب فرو می برد و می كوشد كه مادرش دقیقاً چه كاری انجام می دهد. Cardi ناگهان با ظاهر Kulture متوقف شد و عنوان فیلم را نوشت ، “من حتی نمی توانم در آرامش سکسی باشم.”

با توجه به اینکه کاردی در اوایل ماه جاری طلاق خود با افست را لغو کرده است ، به نظر می رسد اوضاع بین زوجین بدون مشکل پیش می رود. این دو به جای اینکه با یکدیگر در تضاد باشند ، در این ماه وقت خود را متمرکز کرده اند تا مشارکت رای دهندگان را در میان طرفداران خود تشویق کنند و لحظات خانوادگی بی ارزش مانند این لحظه را به اشتراک بگذارند. واضح است که این اولین بار نیست که کولتور مزاحمت های مادرش را قطع می کند ، زیرا واکنش کاردی نشان می دهد که این یک روز دیگر از زندگی است. فیلم شایان ستایش زیر را تماشا کنید.

اوایل این هفته ، Cardi B بود به عنوان زن سال بیلبورد انتخاب شد. علی رغم اینکه هنوز آلبوم سال دوم را رها نکرده است ، آهنگ او ، “WAP” ، با بازی Megan Thee Stallion از زمان انتشار در ماه آگوست در صدر جدول است ، هر دو مردم شیفته و عصبانیت مردم را با بی ادبی غیر قابل عذاب بودن در سراسر جهان جلب می کنند.