Kodak Black شلیک می کند به Ariana Grande

به نظر می رسد ممکن است Kodak Black از Zendaya در حال حرکت باشد – یا احتمالاً علاقه مند است که وارد یک رابطه چند جانبه با بازیگر ستاره و یکی دیگر از افراد مشهور شود.

در طول سال گذشته ، ما شاهد بوده ایم که رپر زندانی در چندین نوبت به سمت ستاره سرخوشی Zendaya شلیک کرده است. او حتی تا آنجا پیش رفت که برای این بازیگر زن شعر روز ولنتاین نوشت ، که او به آن پاسخی نداد.

همانطور که امیدهای او با زندایا تمام شد ، به نظر می رسد که رپ بیل اسرائیل هدف خود را تنظیم کرده است بر روی یک ستاره پاپ خاص به نام آریانا گراند.

این دو نفر از فلوریدا آمدند ، که در ابتدا می توانست باعث علاقه کداک شود. همچنین ، آریانا در گذشته با خوانندگان رپ قرار ملاقات داشته و مدت زیادی را با بیگ شان و مک میلر سپری کرده است. آیا کداک می تواند بعدی باشد؟

یاک در توییتر خود اعتراف کرد: “I’m A Big Fan OfArianaGrande”. “IDK IF It Got Sumn با او از فلوریدا کار کند اما او فقط Dat را دوست دارد!”


نیلسون بارنارد / گتی ایماژ

یا او می خواهد آهنگی با آریانا بگیرد ، که بسیار باورنکردنی خواهد بود برای شغل خود ، یا او می خواهد کارهای دیگر را با سوپراستار موقعیت انجام دهد.

آیا فکر می کنید کداک شانس برقراری ارتباط با آریانا گراند را دارد یا هدفش خیلی بالا است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>