رفتن به نوشته‌ها

Kodak Black & NBA YoungBoy Drop Albums: Twitter واکنش نشان می دهد

گرچه هنوز پایان هفته نگذشته است ، Kodak Black و YoungBoy Never Broke Again دوباره ظاهر شدند و بهترین برداشت خود را از New Music Friday ارائه دادند. در پایان Kodak ، او با اولین پیگیری رسمی خود در سال 2018 از Dying To Live ، یازده آهنگ بیل اسرائیل ، که در زندان ادامه داشت آزاد شد. نوار YoungBoy تا زمانی که من برمی گردم دقیقاً دو ماه از Top برداشته می شود ، یک تلاش بی خاصیت که به نظر می رسد قرار است به مجموعه رو به رشد پلاک های طلا و پلاتین اضافه شود.

 YoungBoy Kodak

Erika گلدرینگ / گتی ایماژ ، نیکلاس هانت / گتی ایماژ

با توجه به اینکه هر دو آلبوم وارد زمین شده و نیمه شب هستند و از آنجا که زمان کافی برای احساسات اولیه خود به خودی که کاربران مشتاق شبکه های اجتماعی دوست دارند را جمع کرده اند ، مناسب است که بررسی کنیم هر دو پروژه در این ساعات اولیه در حال انجام هستند. برای اطمینان ، هر دو طرف موازی مشترکی دارند که هم به آنها کمک می کند و هم به آنها آسیب می رساند. طرفداران آنها بی تردید وفادارند ، منفورشان سرسخت و بی شمار است. به همین ترتیب ، از هر دو اردوگاه انتظار پاسخهای پرشور را داشته باشید.

در جبهه Kodak ، از این لحظه ، جامعه HNHH در بخش رأی دهی کاملاً پاسخ مثبت داده است ، در حال حاضر با 85٪ رأی موافق. به همین ترتیب برای جدیدترین نوار YoungBoy ، که در حال حاضر 86٪ محکم نگه داشته می شود. به یاد داشته باشید ، اگر تعداد بیشتری از افراد پروژه های مربوطه را کشف کنند ، این اعداد باید تغییر کنند. در ضمن ، برخی از واکنشهای اولیه توییتر را در زیر بررسی کنید. شما کدام یک از دو رپر جوان را ترجیح می دهید؟

KODAK BLACK

NBA YOUNGBOY در

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *