کداک بلک ممکن است درگیر ارائه پیشنهاد طولانی با اتهام تسلیحات فدرال باشد ، اما این امر باعث نشده است که وی در جریان تجارت موسیقی باشد. در واقع ، او حتی از وقت خود برای کار و انتشار آلبوم جدیدی به نام یازده قطعه استفاده کرد بیل اسرائیل ، به احترام ایمان تازه یهودی اش نامگذاری شده است. و اگرچه ممکن است مدتی نگذشته باشد که کوداک قادر به حرکت آزادانه باشد – او در نوامبر سال 2019 شروع به ارائه پیشنهاد خود کرد – اما این امر او را از ایجاد پایه و اساس همکاری آینده منصرف نکرده است ، فرآیند.

گربه Kodak Black Doja

جان پارا / گتی ایماژ

در انفجار اخیر توییت ها ، Kodak لحظه ای وقت گذاشت و از Doja Cat ، که همچنان به عنوان یکی از سوپراستارهای در حال رشد صنعت موسیقی ، به پیشرفت خود ادامه می دهد ، تعریف و تمجید کرد. “دختر گربه داجا می تواند رپ کند ،” متعجب شد ، و به وضوح برخی از برشهای هیپ هاپ بیشتر او را یادداشت کرد ، احتمالاً “عالی (ریمیکس)” با کمک پسر عموی استیز و بیا. در حقیقت ، حتی در موسیقی پاپ متمرکزتر او ، داجا به طور مداوم جریان جذابی را ارائه می دهد ، همانطور که در شعر رپ شده خود در رادیو پسند “بگویید بنابراین” دیده می شود. کافی است بگویم که میله های دوجا شایسته تأیید کداک بلک بوده اند و باید از خود پرسید که آیا او امیدوار است در نقطه ای از خط همکاری کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=uYnwzDQbjRI

Cousin Stizz، Doja Cat، Bia – Perfect (Remix)

در همان طوفان توییت ، کداک جنبه دیگری از پالت موسیقی خود را به نمایش گذاشت و موسیقی جدیدی از جاستین بیبر و شاون مندز را که هر دو آلبوم خود را در سال 2020 تحویل داده بودند ، به تفکیک داد. او ستایش می کند ” ، ما را به این فکر می اندازد که آیا کداک امیدوار است پس از انتشار نهایی ، صدای قابل دسترسی تری داشته باشد. در هر صورت ، جالب است که ببینیم که رپ جوان هنگام ارائه پیشنهاد خود به چه چیزی گوش داده است – آیا با ارزیابی او در مورد بازی قلم دوجا گربه موافق هستید؟