خواهر در معرض مرد پادشاه فون است که گفته به بیرون درز کالبد شکافی تصویر

عنصر

کینگ فون هفته گذشته به دلیل مشاجره ادعایی با Quando Rondo و خدمه اش ، بر اثر اصابت گلوله در آتلانتا به طرز فجیعی درگذشت. با روشن شدن جزئیات مربوط به مرگ وی ، اطلاعات جدید زیادی در حال پرواز به سمت مردم بوده است.

مدیر فون با دی جی آكادمیكس مصاحبه ای انجام داد ، و در آنجا به بحث درباره ی آنچه اتفاق افتاد ، پرداخت و عروسك آسیایی را به جرم انتشار دروغ در مورد آخرین سخنان دوست پسر سابق خود صدا كرد و ادعا كرد كه رپ معمول او نیست خود آن شب طبق گفته مدیر وون ، او طبق معمول خیلی کم احتیاط کرد و وقتی به او اطلاع یافت که یک رپر رقیب نیز در این باشگاه است از ماشین بیرون می ریزد.

طرفداران راوی اوبلاک به دلیل خشمگین شدن به چند دلیل که می خواهند میراث داستان نویسان شیکاگو را حفظ کنند. با این حال ، آنچه مردم را بیش از همه خشمگین کرده است ، ادعای تصویری از بدن بی جان پادشاه فون است که به شبکه های اجتماعی درز کرده و وی را روی میز کالبد شکافی نشان می دهد.

خواهر وون گفته است مرتضی که عکس را گرفته ، صدا کرده است. ، ادعا كرد كه باید به خاطر اقداماتشان از كار اخراج شوند.

كایلا ، خواهر فون ، نوشت: “این شرط بیماری كه تصاویر برادر من را ارسال كرده است.” “كل شغلش می داند كه او شلیك كرد اما آنها TRNA از او محافظت می كنند !!! ما هم اكنون به او اخراج شدیم !!!!”

كایلا شامل چندین عکس از مرتكب ادعایی است كه تصویر را فاش كرده است ، از جمله برخی اطلاعات شخصی وی نیز هست.

امیدوارم که هیچ اتفاق غم انگیزی از این امر بیرون نیاید. تنش ها واقعاً زیاد است و برخی اظهار داشتند که خواهان انتقام مرگ شاه فون هستند. این می تواند به وضعیت زشتی تبدیل شود. 1605209488_140075e809145fd9ec0e9ca370389f89.jpg “/>
خواهر کینگ فون مرتضی را صدا می کند که گفته می شود تصویری از بدن رپر را روی میز کالبدشکافی فاش کرده است.
https://www.hotnewhiphop.com/king-vons-sister-expose -man-who-ظاهرا-کالبد شکافی-عکس-عکس -121174.html

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>