کینگ فون پس از مشاجره ای که قرار بود با کواندو روندو و خدمه اش بیرون از یک کلوپ شبانه در آتلانتا درگیر شود ، به ضرب گلوله کشته شد. با توجه به تصاویر امنیتی که از آن شب در حال پخش است ، فون در پارکینگ به کواندو نزدیک شد و ادعا شد که مشتی را انداخته است ، که قبل از شروع تیراندازی ، یک ملای عظیم آغاز شده است. لول تیم ، یکی از افراد کواندو ، به کشیدن ماشه بر روی شاه فون متهم شده است. وی به جرم جنایت دستگیر شد.

با توجه به وفاداری وون به اوبلاک و OTF ، همجنس گرایان شیکاگو او را تا پایان سوار می شوند. روابط نزدیک این خواننده رپ با لیل دورک باعث شده تا همه افراد نگاه خود را به رپ پر ستاره و حرکات بعدی او معطوف کنند ، اما لیل دورک تنها شخصی نیست که توجه ما را به خود جلب کرده است.

Memo600 ، که با کینگ فون آهنگ “Exposing Me” کار کرده است ، گزارش شده است که در ساوانا ، جورجیا تماس گرفته است. این بیشتر اوقات خبر بزرگی نخواهد بود. با این حال ، ساوانا شهری است که Quando Rondo آن را خانه می خواند. اگرچه خواننده رپ از اواخر مدت زیادی جابجا شده و ادعا می کند که راهی شیکاگو شده است ، اما نمایش های Quando به چپ و راست لغو می شوند ، که برخی این موضوع را شایعات پیرامون لیل دورک می دانند.

در تصویری که Memo600 در اینستاگرام منتشر کرد ، او روی تابلوی خوشامدگویی ساوانا می نشیند و عنوان زیر را حذف می کند: “DUCK YO SHIT”. او یک شکلک قلب سیاه ، شکلک رد پا و یک طبل اضافه کرد.

بسیاری از مفسران به Memo می گویند که در سکوت حرکت کند ، در حالی که دیگران اظهار دارند که او می تواند آنجا باشد تا نقطه Quando را جستجو کند.

فکر می کنید Memo600 در ساوانا چه کاری انجام می داد؟