پادشاه فون تیراندازی: مظنون رسما با قتل

عنصر

صبح دیروز ، دنیای هیپ هاپ با شنیدن خبر تیراندازی ستاره در حال ظهور پادشاه وون ، در آتلانتا ، شوکه شد. گزارش های اصلی حاکی از آن بود که وی در وضعیت وخیمی قرار دارد هرچند که بعداً از جراحات درگذشت. از زمان مرگ وی ، ادای احترام بسیاری از کسانی که او را دوست داشتند و بیشتر از موسیقی او قدردانی می کردند ، برپا می شود.

در این میان ، اداره پلیس آتلانتا در حال تحقیق درباره تیراندازی است و اکنون ، دستگیری و اتهامات ساخته شده است. براساس Atlanta Journal-Constitution ، جوانی 22 ساله به نام تیموتی لیکس پس از صدور حکم علیه وی دستگیر و به اتهام قتل متهم شد.

“آقای لیکس در بازداشت پلیس در بیمارستان گرادی است و در آنجا تحت معالجه یک زخم گلوله قرار گرفته است. ” “قتل بنت با این دستگیری بسته شده است.”

ویدئویی از تیراندازی فون شب گذشته در اینترنت پخش شد که بسیاری از آنها به شخصی به نام تی بلک اشاره کردند و ادعا کردند که وی تیرانداز بوده است. شایعه شده است که خدمه وون با مردانی که وابسته به Quando Rondo هستند درگیری فیزیکی داشته است ، اگرچه این گزارش کاملاً تأیید نشده است.

با این دستگیری اخیر ، مطمئناً جزئیات بیشتری در مورد مرگ فون به زودی. برای هرگونه به روزرسانی منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم بود که این موارد را به شما ارائه خواهیم داد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>