در ششم نوامبر ، کینگ فون ، خواننده رپ در حال ظهور شیکاگو ، در طی مشاجره با خدمه Quando Rondo کشته شد. او بیست و شش ساله بود ، که اخیراً آلبوم جدید خود را منتشر کرده است به O Block خوش آمدید ، با حضور Polo G ، Fivio Foreign ، Moneybagg Yo ، Dreezy و Lil Durk.

پادشاه وون

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

در زمان پس از مرگ وی ، بسیاری یاد وون را گرامی داشتند. 21 Savage و Metro Boomincele هنگام حضور در جیمی فالون ، از خواننده رپ ابراز خوشحالی کردند و اظهار داشتند که “جهان یک افسانه را از دست داد”. دوست دختر فون ، رپ آسیایی عروسک ، شبیه خود را روی دست خود خال کوبی کرد و همچنین از طریق تأثیر موسیقی ادای احترام کرد. موسیقی Lil Durk و Fredo Bang در کلوپ خاموش شدند و بر همین اساس صدای آنها را فرا گرفت. و اکنون ، شهر شیکاگو قدم به قدم گذاشته است تا یکی از ستارگان در حال ظهور خود را یادآوری کند ، همانطور که از طریق بیلبورد جدیدی که میراث وون را ارج می نهد ، دیده می شود.

در کنار تصویری از خواننده رپ ، “زنده باد شاه فون” خوانده می شود. این نشان می دهد که وون چقدر تأثیر عمیقی بر جامعه خود گذاشت ، با احساس بسیاری که مقدر شده است که وی بعنوان ستاره بزرگ هیپ هاپ بعدی شیکاگو ظاهر شود. اجراهایی مانند اجرای AudioMack FineTuned از آهنگ های “Why He Told” و “Took Her To O” وی را در ذات هنر خود جلب کرد ، و ترانه سرایی خام او را از هسته اصلی اش برداشت و قدرت قصه گویی او را که بسیار مورد ستایش قرار گرفت ، تثبیت کرد.

همانطور که Akademiks به اشتراک گذاشته است ، بیلبورد زیر را ببینید و مطمئن باشید که در بخش نظرات زیر علاقه خاصی به King Von نشان می دهید.