کیم کارداشیان حلقه در 40 تولد با سکسی بیکینی ساحل عکس

عنصر

پنج روز پیش ، کیم کارداشیان نه تنها تولد دیگری را جشن گرفت بلکه دهه جدیدی را آغاز کرد. مغرور ستاره رسانه واقعیت 40 ساله شد و به سبک واقعی کارداشیان-وست ، کیم عکس هایی از بیکینی کنار ساحل منتشر کرد که کمی پوست را نشان می دهد. صفحه شش گزارش می دهد که کیم به همراه خانواده معروف و دوستان نزدیکش به جزیره ای در کارائیب منتقل شدند و در آنجا روز بزرگ ستاره واقعیت را با تجمل جشن گرفتند. در اینستاگرام ، کیم یک پست طولانی همراه با چند عکس تولد نوشت و به نحوه احساس ویژه خواهرانش اشاره کرد.

“شما می دانید که من یک فرد احساساتی هستم و این مهمانی خاص ترین مهمانی بود. آنها دوباره “تمام روزهای تولد ویژه من را در طول زندگی خود از تماشای فیلم های قدیمی خانه ما ایجاد کرده است.” “کیم با یادآوری اینکه پدر مرحومش رابرت کارداشیان دوست داشت موارد خاص خود را ضبط کند ، گفت. “آنها مهمانی را دوباره ایجاد کردند ، همان بادکنک ها ، همان کیک ، همه چیز! فیلم پدر من تمام زندگی ما را ضبط و مستند کرد ، بنابراین آنها هر یک از فیلم های تولد من را در یک صفحه بزرگ در پشت مهمانی نشان دادند.”

خواهران کارداشیان-جنر با آینه کاری در کلوپ های شبانه ، Sweet 16 و حتی پونی هایش تولد کیم کارداشیان را پخش کردند. “هر جزئیات مربوط به این موضوع بسیار خاص بود و من برای همیشه از خانواده ام سپاسگزارم که وقت گذاشتند و این را برای جشن 40 سالگی من جشن گرفتند.” باید خوب باشد. زیر را که تنها چند طرفداران.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>