Kid Cudi “Man On The Moon 3”

را اعلام کرد

Kid Cudi دوباره در شیار خود قرار دارد و در تعدادی از نقش های بزرگ سینمایی و تلویزیونی بازی می کند. او ماه ها است که با انتشار موسیقی جدید طعنه می زند و امسال “Leader Of The Delinquents” ، “THE SCOTTS” با تراویس اسکات و “Adventures Of Moon Man and Slim Shady” را با بازی Eminem کنار گذاشته است. وی همچنین در حال کار بر روی انتشار پروژه Entergalactic خود است که شامل تولید نمایش Netflix با کنیا باریس است.

به نظر می رسد او همچنین در سفر دیگری به ماه است و از انتشار نسخه Man On The Moon III امروز و تکمیل سه گانه خبر می دهد.

آلبوم مدتهاست شایعه است اما به نظر می رسد که سرانجام این اتفاق می افتد ، Kid Cudi امروز تریلری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

این ویدئو او را در مراحل مختلف زندگی حرفه ای خود نشان می دهد ، ، و به فضا نگاه می کند. وی تأیید کرد که آلبوم “به زودی” می آید ، نوشت: “سه گانه ادامه دارد.”

معنی این امر برای انتشار Entergalactic مشخص نیست ، زیرا قرار بود این عنوان آلبوم جدید وی باشد. آیا او می تواند همزمان روی هر دو آلبوم کار کند؟


نیلسون بارنارد / گتی ایماژ

این بدیهی است که لحظه ای بزرگ برای طرفداران Kid Cudi است که از طریق Man on The Moon عاشق این هنرمند شده اند سریال ، که به عنوان بهترین بخش از دیسکوگرافی او دیده می شود. اگر برای MOTM3 هیجان زده هستید ، به ما اطلاع دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>