طرفداران Kid Cudi این هفته اخبار پرشوری را دریافت کردند که رپ از لیست آهنگ ها و تاریخ انتشار برای آنها رونمایی کرد Man On The Moon III. هواداران مشتاق یک پروژه جدید از Cudi بوده اند و به نظر می رسد که او در آخرین لحظه در حال کشیدن است تا مطمئن شود طرفداران 2020 را کاملاً بدون تحقق ترک نمی کنند.

انتشار قسمت سوم محبوب انسان روی ماه البته این سریال با انتظارات زیادی همراه است. بیش از یک دهه از آزادی وی می گذرد Man On The Moon II: Legend of Mr. Rager بنابراین فقط منطقی بود که او سعی کرد تا حدودی اصل آن پروژه را دوباره ایجاد کند. ماهیت این است میله ها و می توانید از تراویس اسکات برای آن تشکر کنید.

“قبل از شروع کار روی این گه ها ، مثل من بود ، عکسهای بعدی من باید میله ها باشند. مثل اینکه من این را می دانستم. یادم می آید تراویس چیزی راجع به رپ های من گفت. او مثل” رپ های تو بود ، مرد. من عاشق وقتی هستم رپ ، “” كودی به زین لو در مورد گفتگویی كه با تراویس هنگام كار روی “The Scotts” داشت ، گفت.

وی با خنده اضافه کرد: “من این را در ذهن خود نگه داشتم. مثل این بودم ، خوب ، مثل اینکه ، تراویس می گوید که تجاوزهای من خوب است. این باید چیزی باشد که بچه ها دوست دارند. من این را به خاطر می آورم.”

با چسبیدن سخنان اسکات به او ، کودی توضیح داد که او تلاش گسترده ای را برای به نمایش گذاشتن مجموعه مهارت خود به عنوان یک خواننده رپ انجام داده است ، زیرا بسیاری از مردم از جنبه هنری او چشم پوشی می کنند.

“من فقط می خواستم دقیقاً همان چیزی را که دوست داشتم در مورد كید كودی به او بدهم و برای او ، این میله ها بود ، می دانید؟ اما من احساس می كردم كه در هیپ هاپ ، من به عنوان یک رپ خوابیده ام. به عنوان یک غزل سرای. من من واقعاً می خواستم تمام گه هایم را در آن جبهه در این پروژه بالا ببرم. و من این کار را با رپ زدن و آواز انجام دادم. همه چیز به نوعی تکامل یافته است. و آن آب پاش های ادلیب را اضافه کردم. کاری که من قبلاً هرگز انجام نداده ام. “

کلیپ زیر را بررسی کنید. آیا شما هیجان زده هستید MOTM III؟

[Via]