چهار سال است که Kid Cudi یک آلبوم انفرادی کامل را رها کرده است ، آخرین تلاشش در سال 2016 است Passion، Pain، & Demon Slayin ‘. و در حالی که او هواداران سال 2018 را جلب کرده است بچه ها ارواح را می بینند ، یک تلاش مشترک با Kanye West که به عنوان برجسته تابستان جراحی ظاهر شد ، بسیاری از دیدن آنچه آقای Rager آماده کرده است هیجان زده شده اند. و مطمئن باشید ، او در آشپزخانه فعال بوده است ، زیرا قبلاً دو آلبوم جدید را در این زمینه تحریک کرده است Entergalactic و مرد روی ماه 3.

Kid Cudi Entergalactic

ادوارد برتلوت / گتی ایماژ

البته ، این سال 2020 است ، جایی که آلبوم ها لحظه ای متوجه می شوند و بندرت بیشتر از نیم سال منتظر می مانند. به همین ترتیب ، Cudi هیچ کمبود طرفدار بی حوصله ای نداشته است ، بسیاری از آنها مجبور شده اند صفحه رپر را با درخواست حتی کوچکترین لقمه Entergalatic و MOTM3 اخبار. امروز ، كودی برای آرام كردن آبها وارد عمل شد و به هواداران وفادار خود تأیید كرد كه “موسیقی در حال آمدن است. قول می دهم.”

Juicy J با استفاده از این فرصت ، با دعوت نامه ای باز به نظرات خود پرداخت و چند ساز “سه گانه” را برای پروژه های آینده ارائه داد. در حالی که Cudi هنوز پیشنهاد Juicy را قبول نکرده است ، اما کاملاً محتمل است که این همکاری آشکار شود – حداقل ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که چنین شود. در حال حاضر ، اطلاعات کمی درباره کارگردانی موسیقی آینده Cudi در دست است ، گرچه ما چند نکته احتمالی را از طریق تک آهنگ هایی مانند “The Scotts” با تراویس اسکات و “Adventures Of Moon Man & Slim Shady” با Eminem شنیده ایم.

اگرچه ممکن است تاریخ انتشار مشخصی نداشته باشیم ، وعده Kid Cudi بهترین کاری است که می توانیم فعلاً انجام دهیم. اگر برای یک آلبوم جدید از آقای سولو دولو هیجان زده اید ، در نظرات صدا کنید.