طرفداران التماس کرده اند که این خانمها برای یک متحد شوند ورزوز مسابقه و دعای آنها مستجاب شده است. دیروز ، کیشیا کول فاش کرد که او یک ورزوز در آثار ظاهر شد و طولی نکشید که طرفداران با حدس های خود به شبکه های اجتماعی هجوم آوردند. برخی فکر می کردند که او صحنه را با Fantasia یا K. Michelle به اشتراک می گذارد ، اما بیشتر دوستداران تحقیق و توسعه می خواستند که Keyshia و Ashanti با هم جمع شوند.

امروز (4 دسامبر) ، ورزوز به صفحه اینستاگرام خود رفت تا بروشور مربوط به رو به رو شدن را رها کند و قرار است شنبه آینده (12 دسامبر) پایین بیاید. ما می دانیم که اینها ورزوز این دوره ها همه در سرگرم کننده هستند ، اما طرفداران قبلاً رای خود را در مورد کدام یک از خانم هایی که معتقدند برنده این شب هستند ، شروع کرده اند.

برای شنیدن انبوهی از بازدیدها آماده باشید: کیشیا دارای یک طاق است که شامل “من باید تقلب کرده باشم” ، “عشق” ، “بگذار آن را برو” با میسی الیوت و لیل کیم ، “آخرین شب” با دیدی ، “من به یاد می آورم” و “(When You Gonna) Give It Up To Me” با شان پل. Ashanti مطمئناً مورد علاقه های خود را نیز بازی خواهد کرد ، از جمله “احمق” ، “خوشحال” با Ja Rule ، “What’s Luv” با Fat Joe و Ja Rule ، “Into You” با Fabolous ، “Baby” ، “Rain On Me” و “جا رول” را مسحور کنید. “

اعلامیه رسمی زیر را بررسی کنید و به ما بگویید چه کسی بین Keyshia و Ashanti ظاهر می شود.