کوین گیتس، از طریق “آیا خاک تنها” در Rahli را

عنصر

St. رحلی ، خواننده خواننده لویی ، طی دو سال گذشته فشارهایی را وارد کرده است. صدای مجزا و جریان ریزش او خیابان ها را تسخیر کرده است و او همچنان با موسیقی فراوان توپ را ادامه می دهد. بازار دل وود در سال 2019 لحظه مهمی بود که حرکتی را که از طریق تک آهنگ های خیابانی منتشر کرد ، به دست آورد.

در اوایل سال جاری ، رحلی با Still Big Rallo از لورنا بازگشت که شامل برخی سوابق سنگین بود. “Do Dirt Alone” یکی از موارد برجسته فوری شد و اکنون ، او با یک آیه جدید از کوین گیتس به آن زندگی جدید بخشیده است. Baton Rouge با یک جریان پرشور و با جزئیات از وضعیت بزرگ ، به تولید گل آلود می پردازد. “من می توانم از تختخوابم بیرون بروم / می توانم گاوصندوق را باز کنم / یک ماده مضراب را بیرون آوردم / آن را روی صورت خود بگذار ،” گیتس بی پروا رپ می کند.

به عنوان اولین رکوردی که از زمان Still Big Rallo از لورنا منتشر شده است ، خواننده رپ در حال کار بر روی پروژه جدیدی است که طرفداران می توانند در آینده نزدیک انتظار آن را داشته باشند.

< strong> متن ترانه های قابل نقل و انتقاد
آن را پایین نگه دارید ، در تله با نوشابه بایستید – آنها این پرتاب را در گلدان می اندازند – به من فرمان دهید ، ستوان من
اگر آنها در یک مربا قرار بگیرند ، دهان خود را باز نمی کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>