کری واشنگتن فکر می کند خالد است که دی جی خالد

عنصر

ما کری واشنگتن را به خاطر کارهای خارق العاده ای که به عنوان اولیویا پاپ در سریال رسوایی انجام داده دوست داریم اما شاید زمان آن رسیده باشد که اعتراف کنیم او واقعاً در مورد روند فعلی موسیقی آگاهی ندارد. < p> این بازیگر برنده جایزه یکی از بهترین بازیگران در زمینه کاری خود است اما شب گذشته او ثابت کرد که در صنعت موسیقی به روز نیست.

با درخشش نتایج انتخابات در صفحه خود ، او برای بررسی در توییتر استراحت کرد ، و متوجه شد که خالد در مورد تگزاس آبی می نویسد که به طور بالقوه آبی است ، اما در نهایت این کار را نکرد. حدود 96 درصد آرا در تگزاس گزارش شده است که دونالد ترامپ را برای انتخاب مجدد انتخاب کرده است. با این وجود ، خالد خوشبین بود که ایالت خانه اش به بایدن رأی خواهد داد.

22 ساله ساکن ال پاسو در توییتر “TEXAS BLUE” را بسازید.

کری واشنگتن این توییت را دید و با هیجان واکنش نشان داد ، ظاهراً خالد را با دی جی خالد اشتباه گرفته و با توجه به اینكه نام آنها با یك حرف فاصله دارد ، نمی توانیم بیش از حد او را سرزنش كنیم.

“بله !!!!!! ما بهترین هستیم !!! واشنگتن در پاسخ نوشت: !!! (من نمی توانستم مقاومت کنم).

وی از آن زمان این توییت را حذف کرده است ، به این معنی که احتمالاً از اشتباه فاحش خود آگاه است. خالد دی جی خالد نیست و دی جی خالد خالد نیست. با این حال ، ما احتمالاً همه کسی را مانند این می شناسیم. در پایان روز ، یک Lil Tjay ، یک Teejayx6 ، یک Teejay3K و احتمالاً سایر Tjay وجود دارد که ما آنها را گم کرده ایم. همچنین ، مانند یک میلیون کودک رپ نیز وجود دارد. فکر می کنید او می تواند آنها را از هم جدا کند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>