آلبوم کندریک لامار “بزودی” می گوید Punch

کندریک لامار یک هنرمند واقعاً کمیاب است ، آوازی که می تواند با انتشار آلبوم جدید فرهنگ را تغییر دهد. فراتر از آن ، او یکی از معدود خوانندگان رپ است که نیازی به سقوط دائمی ندارد ، زیرا با موسیقی جذاب و ابتکاری خود وفاداری بی حد و حصر طرفداران خود را به دست آورده است. با توجه به این یادداشت ، کنی اخیراً تأیید کرد که با صدایی دوباره اختراع خواهد شد ، با اشاره به تمایل خود به تحریک خلاقیت با هر نسخه. به غیر از این ، جزئیات مربوط به آلبوم استودیویی آینده او کاملاً کم است.

 Paras Griffin / Getty Images

Paras Griffin / Getty Images

و سپس پانچ داریم. در حالی که رئیس TDE نسبت به آزادی بعدی کندریک تا حدودی پر سر و صدا ، البته مبهم بوده است ، لازم به ذکر است که او همچنین به دلیل ترول مشهور است و پیس را از هواداران مشتاق خارج می کند. به همین ترتیب ، گفته های او همیشه باید با بیش از چند دانه نمک گرفته شود – به ویژه هنگامی که در سمت خوش بینی باشند.

با توجه به این یادداشت ، پانچ اخیراً به یکی از طرفدارانش که در مورد تاریخ انتشار احتمالی سiringال می کند پاسخ داد و طعنه زد که آلبوم کنی “خیلی زود” می رسد. به محض درخواست توضیح ، پانچ با “به زودی” دو برابر شد ، اگرچه او اعتراف می کند که از زمان DAMN همان حرف را زده است. در حقیقت ، هرگز درمورد جدی بودن پانچ کاملاً واضح نیست ، که در نهایت باعث می شود خوراک توییتر وی برای بسته بندی بسیار لذت بخش باشد. با این حال ، در مورد موضوع آلبوم جدید کندریک ، به نظر می رسد چرخ ها واقعاً در حال حرکت هستند – آیا فکر می کنید قبل از پایان سال وارد شود؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>