بیش از سه سال و نیم از انتشار آخرین آلبوم استودیویی خود توسط کندریک لامار می گذرد. در مجموع 1332 روز بدون موسیقی جدید زیادی از هنرمند برنده جایزه پولیتزر 33 ساله است. نیازی به گفتن نیست که جهان گرسنه است و ما از کونگ فو کنی چیزهای جدید می خواهیم.

شایعاتی پیرامون درگیری کندریک با Top Dawg Entertainment وجود دارد ، لیبلی که وی در تمام دوران حرفه ای خود با وفاداری در آن باقی مانده است. برخی منابع ادعا کردند که کندریک در اوایل سال جاری با TDE رسماً بیرون بوده است ، که در واقع رپ را از خواب بیدار کرده و او را مجبور به پرداخت گمانه زنی ها کرده است.


برایان بدر / گتی ایماژ

همانطور که ایستاده است ، کندریک هنوز جدایی ناپذیرترین بخش از برچسب است ، بنابراین ، هر زمان که Top Dawg نشان می دهد موسیقی جدید در حال سقوط است ، هنرمند “خوب” همیشه اولین نام ذهن مردم است.

در این مرحله ، ما می توانیم از موسیقی های جدید SZA ، Isaiah Rashad ، ScHoolboy Q ، Jay Rock و به معنای واقعی کلمه همه در لیست TDE استفاده کنیم. با این حال ، با اذیت کردن آنتونی “Top Dawg” Tiffith به برخی از محتوای ویدیویی جدید ، شایعات کندریک دوباره شروع به پرواز کردند.

تاپ داگ استوری اینستاگرام را منتشر کرد که نشان می دهد تیم ویدئویی وی در این روز بسته می شوند و می نویسد: “این یک بسته بندی است!

در حالی که این ویدئو می تواند برای هرکسی در لیست باشد ، اما مردم نظریه پردازی می کنند که احتمالاً برای کندریک است. در حال حاضر ، جدا از حدس و گمان محض ، هیچ شایعی برای این شایعات وجود ندارد.

فکر می کنید قبل از پایان سال ممکن است ما بخواهیم کندریک لامار را تحویل بگیریم؟