آنها ممکن است دیگر دوست نباشند ، اما کلسی نیکول همچنان با موسیقی Megan Thee Stallion سر و صدا خواهد کرد. از زمان حادثه تیراندازی که همچنان باعث تفرقه در این صنعت شده است ، دو فرد سابق در ماه های اخیر با هم اختلاف داشتند. مگان The Stallion اصرار دارد كه Tory Lanez مسئول جراحات وارده پس از آن است كه وی ادعا كرد كه وی پس از مشاجره به او شلیك كرده است. توری برای رد این اتهامات ظاهر شد ، و بارها اظهار داشت که او به رپر هوستون شلیک نکرده است. کلسی نیکول نیز در صحنه حضور داشت که جدا از رها کردن یک قطعه دیس ، جایی که او مگان را به دروغ گفتن در مورد آنچه که در آن شب اتفاق افتاد متهم کرد ، در مورد این رویداد نسبتاً ساکت مانده است. مگان در شعرهای خود اینگونه القا کرده است که به کلسی پول داده اند تا سکوت کند.

در حالی که دنیا منتظر پخش سریال واقعی در دادگاه ها بود ، کلسی به Instagram Live بازگشت تا یک بار دیگر در مورد دوست معروف سابق خود صحبت کند. کلسی به نظر می رسید که بیرون از خانه است و شخصی در نظرات از او می پرسد که اگر آهنگ مگ پخش شود چه می کند؟

کلسی گفت: “اگر آهنگ مگان پخش شود ، اجازه می دهم پخش شود.” “در پایان روز ، او هنوز هم با استعداد است.” از کلسی همچنین در مورد 1501 هنرمند معتبر Certified Entertainment اریکا بنکس که به عنوان جایگزین مگان برچسب زده شده و “کپی برداری” نامیده شده است ، سوال شد. کلسی گفت که او با بنکس آشنا شده و افزود که او “دختر واقعاً خوبی” است. در زیر کلیپ های Kelsey Nicole Live را ببینید.