کانیه وست به اینستاگرام بازگشت

<پنهان نیست که ادعاهای توهین آمیز Kanye West از مدتها قبل افسانه ای بوده است - حضور او در اینستاگرام کمتر. در واقع ، Yeezy از آن بازی خاص دور مانده است ، زیرا قبلاً حساب خود را برای مدت زمان طولانی غیرفعال کرده بود. از هم اکنون ، آخرین فعالیت IG که از خواننده رپ Jesus Is King دیده ایم ، در سال 2018 و در پی حمله "تابستان جراحی" رخ داده است. او اندکی بعد صفحه خود را غیرفعال کرد - لازم به ذکر است که Yeezy در آن زمان اغلب درگیر بود ، که این ممکن است در تصمیم او نقش داشته باشد.

 Kanye West

برد بارکت / گتی تصاویر

و گرچه این سال گذشته سهم شایانی را برای این هنرمند تفرقه انداز به وجود آورده است ، اما کانیه وست ظاهراً هم در خانواده و هم در معنویت او آرامش یافته است. به همین ترتیب ، به نظر می رسد که او بار دیگر به اینستاگرام بازگشته است ، هرچند هنوز هیچ پست جدیدی را به اشتراک نگذاشته است. دوباره فعال سازی به سرعت توسط طرفداران جلب شد ، و حتی برخی حدس می زدند که این فعالیت نشان دهنده ورود قریب الوقوع برخی از موسیقی های جدید است.

پس از همه ، دو حقیقت در بازی هستند – یکی ، که هنرمندان اغلب از آن استفاده می کنند پاکسازی و فعال سازی مجدد اینستاگرام به عنوان یک ابزار تبلیغاتی. و دو ، اینکه کانیه وست دارای موسیقی فراوان منتشر نشده در آثار است ، از جمله ریمیکس پیش بینی شده “استفاده از این انجیل” با امینم و دکتر در در هر صورت ، هرگونه فعالیت IG را از Yeezy مراقب باشید – آیا فکر می کنید او قصد دارد برای بسته شدن سال شروع یک فعالیت گسترده را انجام دهد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>