سال 2020 سال لیل عزیزم بود. پس از یک 2019 نسبتاً آرام ، انتشار نوبت من او را به سمت عمیق تر به سمت مرکز توجه سوق داد ، و نقطه خود را در پانتئون رپرهای بزرگ آتلانتا که قبل از او بودند ، تقویت کرد. او مسلماً پرطرفدارترین خواننده رپ در این بازی بود و اساساً همه چیز را لمس می کرد تا جایی که می گفت دیگر کلاش نمی کند.

البته ، این قانون در مورد كانیه وست صدق نمی كرد كه با ارسال یك توئیت مبنی بر امتناع لیل عزیزم از همکاری با او. ی نوشت: “Lil baby رپر مورد علاقه من اما آهنگی با من نمی سازد.” این در اواسط یک حادثه تصادفی رخ داد که دراک و میک و همچنین امکان طلاق از کیم کارداشیان ذکر شده بود. عزیزم بعداً گفت که هیچ کس درمورد این شریک چیزی به او نرسیده است. حدود یک هفته بعد ، هر دو با هم در استودیو بودند.

خوب ، به نظر می رسد ما می توانیم انتظار داشته باشیم که همکاری از جفت شدن زودتر از حد انتظار همراه با تصاویر دیدنی و جذاب برای همراهی آن انجام شود. همکاری Kanye West و Lil Baby ظاهراً تحت عنوان “Hurricanes” است. پوستری از آنچه فیلمبرداری به نظر می رسد ظاهر شد و عنوان رکورد را فاش می کند و هایپ ویلیامز به عنوان کارگردان کار می کند.

به نظر می رسد آنها در حال ضبط ویدیو در منهتن هستند. امیدوارم زود افت کند.