رفتن به نوشته‌ها

Kanye West و Rick Ross یک مسترکلاس در “شیطان با لباس جدید” ارائه دادند

امروز یک روز بسیار خاص در حرفه Kanye West است زیرا این سالگرد 10 سالگرد بزرگداشت است My Beautiful Twisted Fantasy. از نظر بسیاری ، این بزرگترین کار Kanye است و به خوبی می توان آن را بزرگترین آلبوم تاریخ دانست. از ابتدا تا انتها ، Kanye یک منظره صوتی فوق العاده زیبا و جذاب را در اختیار علاقه مندان قرار داد که تعداد زیادی هنرمند ، تولیدکننده رکورد و مهندس با استعداد را در خود جای داده بود. البته ، این آلبوم برجسته است ، مانند “Monster” ، “All Of The Lights” ، “Gorgeous” ، “Runaway” ، و البته “Devil In A New Dress” با بازی Rick Ross.

از نمونه های آوازی آسمانی گرفته تا میله های braggadocios ، كانیه در بهترین حالت در این آهنگ بود. سهم ریک راس در این آهنگ به همان اندازه باورنکردنی است ، به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه شما واقعاً راس را مجبور به نوشتن دوباره شعر می کنید. این یک تصمیم شگفت انگیز به نظر می رسد زیرا “شیطان در لباس” مسلماً شامل بهترین آیه از زندگی درخشان راس است. ناگفته نماند ، چه کسی می تواند فراموش کند که تکنوازی گیتار مایک دین در نیمه راه آهنگ حضور داشت؟

وقتی صحبت از MBDTF می شود ، همه افراد مورد علاقه خود را دارند ، اما نمی توان انکار کرد “Devil In A New Dress” لحظه تعیین کننده ای در کارنامه Kanye و Ross بود.

متن ترانه های قابل نقل قول:

پیام متنی شکست ، مصدوم تور
چگونه او از خواب بیدار شده و دیگر مرا دوست ندارد؟
من فکر کردم که من احمق هستم ،
پدیده هود ، لبرون قافیه
فروتن بودن سخت است وقتی که روی جومبوترون بدل می کنید

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *