هنگامی که مغول رپ درخواست خود را برای ریاست جمهوری اعلام کرد ، ممکن است چیز زیادی از گروه کر یکشنبه شب سرویس کانی وست نشنیده باشیم ، اما این بدان معنا نیست که او یک نیروی پیشرو در مدار انجیل نبوده است. كانیه وست امیدوار بود كه به فرماندهی كل آمریكا تبدیل شود ، اما پس از كنار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، رئیس جمهور فعلی ، دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آنها را محدود كرد. با این حال وست در عرصه انجیل موجی ایجاد کرده است – اخیراً چهار جایزه موسیقی بیلبورد را در دسته های انجیل به خانه خود برده است.

Kanye West ، هنرمند برتر انجیل ، سرویس یکشنبه
کوین مازور / همکار / گتی ایماژ

مانند تابلو تبلیغاتی کانیه وست جشن بزرگ پیروزی خود را به عنوان برترین هنرمند انجیل سال 2020 برگزار می کند. فروش چگونه این اتفاق برای مغول یزی رخ داد ، به عنوان وی عیسی پادشاه است و عیسی متولد شده است پروژه ها در طول سال جز st اصلی نمودارها بودند. گروه کر یکشنبه خدمات توسط بهترین انجیل سال انتخاب شد تابلو تبلیغاتیدر حالی که آهنگهای West به دنبال “God God” و “Track Us in the Blood” به کمک تراویس اسکات بر جدول آهنگهای Hot Gospel تسلط داشتند.

بسیاری نمی توانستند سالها پیش پیش بینی کنند که در سال 2020 کانیه شماره 1 ، برترین هنرمند انجیل در جهان خواهد بود ، اما اتفاقات عجیب و غریب امسال رخ داده است. در حال حاضر ، طرفداران منتظر آزادی مورد انتظار وی هستند دوندا آلبوم

[via]