رفتن به نوشته‌ها

کانزاس – Ascence Of Presence

در ابتدای کار ، فقط تعداد معدودی از گروههای پیشرفته آمریکایی در نژاد GG / Yes / Genesis وجود داشتند – سگ پاولوف و کانزاس به طور قطع در پیشرو بودند و کانزاس است که اقدام به ساختن آن کرده است. موسیقی تازه و جدید در تمام این سالها (در آخر 46).

من باید اعتراف کنم که از این صدای آلبوم تازه و سرزنده شوکه شده ام ، اولین آلبوم آنها در سال 1974 همان احساس هیجان و قلب را داشت اما این بود یک راه سخت طولانی پیش.

گروه در حال حاضر از درامر اصلی Phil Ehart ، بیسیست / خواننده بیلی گریر ، خواننده / کیبوردیست رونی پلات ، ویولونیست / گیتاریست دیوید راگسدیل ، نوازنده کیبورد / خواننده تام بریسلین ، گیتاریست زک تشکیل شده است. Rizvi ، و گیتاریست اصلی ریچارد ویلیامز ، اما آنها اصول مشابه اعضای اصلی را دارند و این بدون شک کانزاس از مسیر افتتاحیه تا آخرین است. برخی از stunnin بازی می کند g گذرگاه های ویولن در حالی که قدم زدن و تغییر در ریتم آنها باعث می شود موسیقی به طور مداوم در حال تغییر باشد. امضاهای پیچیده زمانی ، صفحه کلیدهای خرک و ویولن و درام زدن Ehart از صحنه صدا ، لنگر انداختن موسیقی.
آهنگ اصلی با یک پیانو باز می شود ، به ویولن می رود و یک لحن مالیخولیایی ایجاد می کند قبل از اینکه به یک تمرین کامل برای کل گروه باز شود پیش از شروع داستانها – در 30 ثانیه تمام ویژگیهای کانزاس.

این آلبوم لذت بخش است و گروهی را نشان می دهد که هنوز هم موسیقی را خلق می کند که در حال جستجوی و شنونده است. –

مطالب جالب  Spaven x Sandunes - Spaven x Sandunes
منتشر شده در دانلود آهنگ

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *