مدتها پیش از آنکه زندگی شخصی آشفته R. Kelly آشکار شود ، وی مربی موسیقی خواننده آهنگ R&B ، K. Michelle بود. در حالی که بسیاری از ما تصمیم گرفته ایم که او و موسیقی او را به طور کلی تحریم کنیم ، میشل در تاریخ 9 دسامبر با انتشار توئیتر در مورد روابط حرفه ای خود صحبت کرد و اعتراف کرد که از راهنمایی های او بی بهره است.

وی شروع کرد: “قسم می خورم اگر راب اینجا بود ، بنابراین بسیاری از س questionsالات موسیقی من پاسخ داده می شدند.” “اگر شما یک مربی دارید ، باید تا آنجا که ممکن است موسیقی بیاموزید ، اما من روزهای یادگیری را امری بدیهی تلقی کردم و هرگز نمی دانستم این اتفاق برای او خواهد افتاد.” او در توییت دیگری توضیح داد که در تلاش است یک آلبوم معتبر R&B ایجاد کند و آرزو می کند که بتواند آن را برای او پخش کند و نظر او را بدست آورد. وی نوشت: “من در تلاش هستم که واقعی ترین رکورد R&B را ایجاد کنم و واقعاً باید آن را برای او بازی کنم اما نمی توانی” ، وی افزود که باید اعتماد به نفس خود را پیدا کند تا این کار را به تنهایی انجام دهد. “این صدمه می زند. من باید به مهارت های خود اطمینان داشته باشم و این کار را به تنهایی انجام دهم.”

وی خاطرنشان کرد که تلاش نمی کند عملکردهایی را که R. کلی را در پشت میله های زندان قرار داده تأیید کند ، بلکه فقط در مورد استعداد هنری او صحبت می کند. وی در توئیتی نوشت: “بار دیگر من از روح مجرد دفاع نمی كنم. اشتباه اشتباه است.” “اما با جدا کردن این مرد از موسیقی ، من از نظر موسیقی تمام حرفه ام را به او اعتماد كرده ام و اکنون وقت آن رسیده كه به خود خودم اعتماد كنم. هیچ کس هرگز نخواهد فهمید كه سنگینی كردن شخصی كه جان شما را نجات داد در مقابل چقدر سنگین است دنیا برای بیماری آنها “،

به طور قابل پیش بینی ، هواداران بلافاصله K. میشل را متهم کردند که از R. Kelly دفاع کرده و در مورد یک کودک محکوم پدوفیل بسیار زیاد صحبت کرده است ، که وی در سری دیگری از توییت ها به آن پاسخ داده است. “پشیمان نیستم که من آنچه را می گویم پشیمان نیستم. آیا تقصیر من مردم در دوران ابتدایی نبوده و نمی توانند درک کنند که از کسی دفاع نمی کنم. من در مورد داستان من ، زندگی من صحبت می کنم. خدای من حقوق 2 احساس را داده است “.

“من با برخی از قربانیان مکالمه داشته ام و کمک خود را ارائه داده ام ، اما به دلیل اینکه آن را ارسال نمی کنم ، اهمیتی نمی دهم؟ عجب. هر روز شما هدیه هایی را برای نفوذ خود ارسال می کنید اما من نیستم! من دیگر لازم نیستم که در مورد یک برنامه اثبات کنم! “او ادامه داد. “در هر صورت این یک بیماری است. من می دانم شما که روی نیمکت هستید فکر می کنید روانپزشک هستید اما حدس می زنم که من واقعاً یک مدرک کامل در روانشناسی از فلوریدا A&M دارم. این همه اشتباه است و یک بیماری است.”