غیر معمول نیست که کی میشل در صنعت موسیقی سنگینی می کند. این خواننده نیروگاه برای بیش از یک دهه زندگی حرفه ای خود را برقرار کرده و کار خود را جدی می گیرد. او قبلاً در مورد وضعیت کنونی R&B صحبت کرده است ، بحث در مورد تغییر شکل آن از کلاسیک های گذشته را آغاز کرده است ، و به نظر می رسد که او در حال بررسی دوباره موسیقی جدید است ، زیرا برخی چیزها وجود دارد که باید از آنها خلاص شود سینه او امروز (30 نوامبر).

این خواننده نوشت: “من خیلی ناراحت هستم که موسیقی را مسخره کنم.” “خدا به همه یک هدیه خاص داده است. همه نمی توانند آواز بخوانند و ارباب می داند همه رپ نمی کنند. لطفا بازی کردن و از بین بردن هدیه ای که برای بهبود جهان داده شده ناراحت کننده است و برخی باید خجالت بکشند و این را یک تعبیر موسیقی می نامند فقط نظر من هنگام گوش دادن به موسیقی. “

وی در زیرنویس اضافه کرد: “این فقط حقیقت است. اگر می خواهی عصبانی باش. من می توانم بی خیال شوم.” در اوایل سال جاری ، K. میشل پنجمین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد ، همه هیولا انسان هستند. فقط دو ویژگی مهمان در این پرونده ثبت شده بود: Kash Doll و City Girls. آنها در تک آهنگ اصلی آلبوم “Supahood” ظاهر شدند و رکورد در اوج شماره 3 قرار گرفت تابلو تبلیغاتینمودار آلبوم های مستقل. پیام K. میشل را در زیر بررسی کنید.