جولیان لنون

فیلمسازان ربکا و جاش تیکل ، به همراه سلطنت موسیقی ، جولیان لنون ، برای تولید فیلم ، بوسه بر زمین ، مستند مهمی که از 22 سپتامبر به نتفلیکس می آید ، بی وقفه کار کرده اند. وقتی سیاره ما و موجودات زنده ساکن آن در مقیاس عظیم نیاز به بهبود دارند ، فیلم نمی تواند در زمان بهتری حاضر شود. این فیلم نگاهی دقیق به قدرتمندترین قهرمان گمنام زمین ، خاک ما می اندازد. کاملاً به معنای واقعی کلمه نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم.
جولیان لنون ، پسر اول تولد افسانه فقید بیتلز جان لنون و همسر اول فقید او ، سینتیا پاول لنون ، با دانش سنگینی که پدرش منظره موسیقی عامه را تغییر داده بزرگ شده اند تا ابد. مادر وی در نوع خود خواننده ، ترانه سرا و هنرمندی بود که همچنان توانست در فرهنگ عامه انگلیس و آمریکا تأثیر بگذارد. فعالیت موسیقی خود جولیان موفق به ساخت آهنگ های زیبا و آوازی مانند Too Late For Goodbyes ، Valotte و Saltwater شده است ، آهنگی پرشور درباره نابودی انسان به سیاره ما. جولیان لنون بیشتر عمر خود را صرف کارهای بشردوستانه با بنیاد پر سفید خود کرده است (پر سفید برای پدر فقید لنون ، جان تکان می دهد) ، منابع طبیعی نجات دهنده را برای مردم در کشورهای در حال توسعه به ارمغان می آورد و وظیفه خود را برای حفاظت انجام می دهد محیط ما

آخرین پروژه لنون فیلم Kiss the Ground است ، جایی که او به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم وارد آن شد و اطمینان حاصل کرد که پروژه استعداد ، بودجه و منابع لازم را دارد تا توسط بسیاری از ما دیده شود. فیلمسازان ربکا و جاش تیکل مستندسازان خستگی ناپذیر و فوق العاده با استعدادی هستند که به طور مشترک نویسنده و کارگردان فیلم Kiss the Ground بودند و همانطور که ربکا تیکل توضیح می دهد ، “به دلیل COVID-19 ، هیچ وقت در کره زمین ما زمانی نبوده است که سلامتی داشته باشد چنین اولویتی برای خیلی ها. وقتی بیشتر ما به سلامتی فکر می کنیم به بدن خودمان فکر می کنیم. به راحتی فراموش می کنیم که سلامتی ما تابعی از اکوسیستمی است که در آن زندگی می کنیم. ”

جوش تیکل می گوید: “این یک اکوسیستم سالم ، خاک سالم و غذای سالم است که منجر به افراد سالم می شود.” “عکس این نیز درست است و ما اکنون شاهد اثبات آن هستیم. اگر می خواهیم به عنوان مراقبان این باغ بزرگ که ما زمین می نامیم ، در حد بالقوه خود زندگی کنیم ، به کتابچه های راهنمای بهتر ، روایت های بهتر و چارچوب بهتر برای با سیاره زیبای ما همزیستی داریم. ”

با فیلم خود ، بوسه بر زمین ، هدف آنها روایت یک داستان جدید است ، که از برخی جهات یک داستان قدیمی برای نحوه زندگی به گونه ای است که بیشترین سلامتی را برای بیشتر مردم ایجاد می کند ، در حالی که همچنین بازسازی اکوسیستمی که ما را حفظ می کند. وقتی از تیکلز می پرسم که دخالت جولیان لنون در فیلم آنها چه چیزی را به همراه داشته است ، آنها به من می گویند لنون “یک انسان نادر با هدایای جادویی است.”

در سال 2011 ، لنون به طور سرزنده ای در مهمانی ای شرکت کرد که ربکا و جاش تیکل در جشنواره فیلم کن برای اولین نمایش فیلم خود ، The Big Fix برگزار می کردند و همچنان در ارتباط بودند. “پرتوهای جوش تیکل” ، “او آنقدر تحت تأثیر ایده بوسه بر زمین قرار گرفت که او به عنوان تهیه کننده اجرایی وارد هیئت شد و از آن زمان به او کمک می کند.” علاوه بر کارهای جولیان لنون در پشت دوربین ، وودی هارلسون ، یان سامرهالدر ، پاتریشیا و دیوید آرکت ، روساریو داوسون ، جیسون مراز ، جیزل بوندچن و تام بردی در این فیلم حضور دارند. اشتیاق جمعی آنها برای پرورش یک سیاره سالم از لحظه ورود هر یک به صفحه نمایش آشکار است.
آلیسون کوگل: بعداً در مرحله تولید به عنوان تهیه کننده اجرایی Kiss the Ground وارد هیئت مدیره شدید. آیا از طریق بنیاد White Whiteather خود در مورد فیلم اطلاعاتی کسب کردید؟

جولیان لنون: من در مورد این فیلم از طریق یک دوست قدیمی انگلیسی ، داریوش فیشر ، که یک تدوینگر و تهیه کننده باورنکردنی است ، خودم شنیدم. من از برخی کارهای قبلی او با ربکا و جاش تیکل (کارگردانان / نویسندگان “بوسه زمین را ببوس”) می دانستم و همیشه چیزهایی را که جاش و ربکا ساخته اند دوست داشتم. چند سال پیش ، داریوش گفت که آنها در مراحل اولیه این پروژه جالب به نام “زمین را ببوس” هستند و به دنبال راهنمایی ، پشتیبانی و حمایت مالی هستند. هرچه احتمالاً می توانستم روی میز بیاورم. آنها برخی از [تصاویر] قبلی را به من نشان دادند و بلافاصله من عاشق این پروژه شدم و می خواستم بخشی از آن باشم.

آلیسون کوگل: در دوران مدرن ما بسیاری از ما کاملاً از نحوه دریافت غذای خود جدا شده ایم. وقتی به ناامنی غذایی فکر می کنیم ، مردم آن را با پول یا کمبود آن برابر می دانند. بیشتر مردم فکر می کنند اگر پول زیادی داشته باشند ، همیشه غذای زیادی خواهند داشت. بدیهی است که پول در اینجا یک عنصر اصلی است ، اما بخشی از معادله که مردم از دست می دهند این است که منبع واقعی توانایی تغذیه خود ، ثروت واقعی در زمین و خاک ما است ، که در حال حاضر به خطر افتاده و اثبات می شود به عنوان یک منبع محدود.

جولیان لنون: بله ، کاملا. من فکر می کنم 80٪ یا 90٪ مردم به ارزش خاک و سلامت آن پی نمی برند. این یکی از نکاتی است که در این فیلم دیده می شود. بدون خاک سالم ، همه ما پیچ خورده ایم. همانطور که در فیلم می گویند ، موجودات موجود در یک مشت انگشت خاک بیش از میلیاردها ستاره در جهان هستند. تلاش برای شروع کار با این موضوع کاملاً بزرگ است ، اما درک اینکه تنوع زیستی در خاک و غذای ما یک رابطه بسیار مهم برای ما و همه گونه های زنده است کلیدی است. این در مورد درک و گره زدن آن به میکرو اقلیم است و اینکه چگونه یک چیز به چیز دیگر منتهی می شود. بدون یکی ، دیگری نمی تواند زنده بماند. برای حفظ خاک و خاک محلی شما ، به همان اندازه که ممکن است سالم باشد ، این یک ضرورت است. این به نفع همه است. می توانستیم ساعتها در این مورد صحبت کنیم (بخندید).

در اوایل قرن بیستم ، بشر مجبور شد برای تهیه غذای خود بسیار سخت تر کار کند. آنها مجبور بودند برای خوردن غذا سخت کار کنند. آنها مجبور بودند میوه و سبزیجات خود را بکارند ، گاوهای خود را شیر دهند ، مرغ های خود را پرورش دهند ، تخم های خود را پرورش دهند. در نتیجه ، من فکر می کنم آنها ارتباط بیشتری با چرخه زندگی و آنچه برای تغذیه خودمان لازم است داشتند.

جولیان لنون: درست است. و بسیاری از دوستانم و من اکنون گلخانه داریم. من الان همه سبزیجات خودم را پرورش می دهم من فکر می کنم بسیاری از مردم واقعاً شروع به درک می کنند ، خصوصاً در دنیای امروز که افراد زیادی بیمار می شوند ، رابطه بین سلامتی و غذا. در دنیای امروز می بینید که افراد زیادی به دلیل مواد شیمیایی که نه تنها در آب ما وارد می شوند ، بلکه در نتیجه مراحل کشاورزی 50 سال گذشته ، مریض می شوند. این روش های به اصطلاح مدرن کشاورزی باعث از بین رفتن بسیاری از خوبی ها در جهان شده است. سرانجام بسیاری از افراد در حال درک رابطه بین این مواد شیمیایی و نحوه کشاورزی امروز و سلامتی خود هستند. میزان سرطان ، اگر نه صد برابر ، نسبت به گذشته ده برابر شده است. صادقانه اعتقاد دارم همه اینها به آنچه در طی 50 سال گذشته و حتی قبل از آن به خودمان خورانده ایم برمی گردد. من همچنین فکر می کنم بسیاری از ما از آن وضعیت آگاه نبودیم و نمی توانم بگویم که فقط دولت ها مقصر هستند ، اما برخی از فرهنگ های کشاورزی این کار را بدون اطلاع ما از کشاورزی در چنین مقیاسی انجام می دادند.

در این فیلم دو چیز توضیح داده شده بود که من نمی دانستم. یکی ، من فکر کردم که کار با زمین کار خوبی است. فکر کردم برای کاشت بذر باید زمین را زراعت کنی. همانطور که به نظر می رسد ، بهره برداری از زمین باعث تخریب و خراب شدن خاک زمین ما می شود. دو ، فکر کردم خاک و خاک مترادف یکدیگر هستند. بعد از اینکه از این مستند آموزش دیدم ، از آنچه نمی دانستم کمی خجالت می کشم ، اما از اینکه آن را آموخته ام سپاسگزارم.

جولیان لنون: خوب ، در فیلم می بینید که ما در واقع آموزش می دهیم کشاورزان در مورد چگونگی دوباره درست زراعت کردن ، و درک این نکته که در پایان روز ، حتی با وارد شدن به امور مالی ، انجام این کار به صورت ارگانیک نه تنها برای همه افراد سالم است ، بلکه می توانید درآمد بهتری از آن کسب کنید و بدانید که شما برای همه افراد درگیر کار درستی انجام می دهید. این نه تنها برای این نسل بلکه برای نسل های بعدی است.

خوشحالم که این مستند در Netflix خانه ای پیدا کرد ، زیرا Netflix به این شاهراه اطلاعاتی شگفت انگیز برای مردم تبدیل شده است.

جولیان لنون: من کاملاً با آن موافقم. Netflix خانه خوبی است ، اما هنوز هم باید دیده شود و هنوز هم باید شنیده شود. من شخصاً احساس کرده ام که با وجود برخی از مستندهایی که در مورد آنها هیچ شفافیتی وجود ندارد ، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد. آنچه من با فیلم ما بوسه بر زمین باور دارم این است که وضوح مطلق و آگاهی مطلق از راه حل های فیلم ما وجود دارد. با بسیاری از مستندهایی که این روزها می بینم ، شما را به این فکر فرو می برد که “خوب ، بعد چه کار می کنم؟ پاسخ ها چیست؟” خوشبختانه ، من فکر می کنم این فیلم جواباتی را در اختیار شما قرار می دهد که ما می توانیم برای ایجاد تغییر و داشتن یک جهان سالم و یک سیاره سالم چه کاری انجام دهیم.

بیایید درباره کمپوست صحبت کنیم. بخشی از فیلم به نظرم جالب بود ، جایی که آنها نشان می دادند چگونه در سانفرانسیسکو ، کمپوست تبدیل به روشی برای زندگی کل شهر شده است. همه سطل های کمپوست خود را دارند و کارمندان دولت کمپوست همه را به همراه سایر مواد قابل بازیافت مانند پلاستیک و کاغذ جمع می کنند. آیا می توانید دقیقاً توضیح دهید که کمپوست چیست و چگونه افراد می توانند به تنهایی کمپوست کنند؟

جولیان لنون: من دانشمند نیستم. من هم غیر روحانی هستم (بخند).

خوب ، از یک غیر روحانی به دیگری (می خندد). از تجربه شخصی شما…

جولیان لنون: تنها چیزی که من می دانم این است که با تجزیه مواد غذایی ، من در خانه کود کمپوست می کنم ، و این به بازسازی خاک و باروری خاکی که از آن برای رشد خود استفاده می کنم کمک می کند. غذای خود را وارد کنید.

چگونه در خانه کمپوست می کنید؟ نحوه انجام این کار را با ما در میان بگذارید.

جولیان لنون: من یک سطل کمپوست دارم (سطل های کمپوست جدید و استفاده شده تقریباً با هر بودجه ای موجود است) که تمام ضایعات مواد غذایی باقی مانده در آن قرار می گیرند و چند بار در آنجا می ماند. سپس از آن به عنوان کود غذایی برای غذایی که در حال رشد هستم استفاده می کنم. این چگونه کار می کند و چگونه برای من کار کرده است. این فوق العاده است ، نحوه کار

بنابراین ، شما فقط ضایعات ضایعات مواد غذایی آلی را در یک سطل کمپوست قرار دهید ، اجازه دهید برای مدت زمان توصیه شده بماند تا بتواند خراب شود ، و سپس آن را به خاک خود اضافه می کنید؟

جولیان لنون: متوجه شدید. من از وقتی این سال زیبا شروع شد ، تازه شروع کردم به ورود به همه اینها (می خندد) ، بنابراین من تازه واردم. تنها چیزی که من می دانم این است که م worksثر است و روش خوبی برای پیشبرد بدون مواد شیمیایی است. من این روزها در چند مرکز باغی بیرون هستم ، که دوست دارم آنها را انجام دهم ، و آنها اکنون سطل آشغال حرفه ای دارند. چند مورد وجود دارد که من به آنها چشم دارم. من فقط به چند لحظه زمان احتیاج دارم و می توانم تحقیق کنم که کدام یک از آنها برای شرایط من بهترین هستند. مواد حرفه ای کمپوست کردن غذای شما را بسیار آسان می کند. آنها انجام یک کار گران قیمت نیستند ، و من فکر می کنم اگر شما بخواهید غذای خود را با هر ظرفیتی پرورش دهید ، کمپوست سازی برای سلامت کلی مواد غذایی ، خاک و سیاره ما چیز بهتری خواهد بود .

من می دانم که شما تهیه کننده اجرایی این فیلم هستید. با این حال ، من کنجکاو هستم که چرا شما نمی خواستید مقابل دوربین باشید؟ مردم باید در مورد کارهایی که شما برای منابع طبیعی در سراسر جهان انجام می دهید آگاهی داشته باشند.

جولیان لنون: من هرگز خودم را در پروژه به این شکل ندیدم. من به عنوان یک حامی آمدم تا همه عناصر را دور هم جمع کنم. اگر ما می نشستیم و در مورد آن صحبت می کردیم ، برای انجام این کار ضربان قلب آنجا بودم. من به عنوان یک دوست ، به عنوان یک هوادار وارد می شدم و فقط از این منظر ، از لحاظ حضور در فیلم ، آن را نمی دیدم. در اکثر موارد ، این پروژه ای بود که ما در آن قسمتهای زیادی را پر کرده بودیم. بله ، من می توانستم به آنجا بپردم ، اما نیازی به من نداشت. فکر نمی کنم این آخرین فیلم از این نوع باشد که از آن حمایت می کنم. بنابراین ، شاید دفعه بعدی فقط خوشحالم که توانستم آنجا باشم تا این را به اسپانسرها و حامیان خارجی معرفی کنم و سایر تولیدکنندگان نیز وارد این کار شدند.

اطلاعات کمی در فیلم این است که ما فقط به اندازه کافی خاک سالم و حاصلخیز برای حدود 60 سال برداشت محصول کافی داریم. این واقعاً مرا از بین برد.

جولیان لنون: تغییرات کاملی وجود دارد که ما هنوز هم می توانیم آنها را برای تغییر موضع منفی در مورد همه مسائل زیست محیطی و بشردوستانه که با آنها روبرو هستیم ، اعمال کنیم. برخی از متخصصان شگفت انگیز در این جهان وجود دارند که صرف نظر از سناریوهای سیاسی و مشکلات حکومتی بسیار سخت تلاش می کنند و می خواهند اوضاع را برگردانند. افراد باورنکردنی در دسترس هستند که واقعاً بهترین کاری را که می توانند انجام می دهند. مطمئناً ، باید بگویم جاش و ربکا و این فیلم در بالای جدول قرار دارد ، اگر نه در بالای جدول ، با تلاش برای ایجاد یک تغییر مثبت برای پیشبرد مسائل زیست محیطی و بشردوستانه < p> چه ارتباطی بین خوردن غذایی محلی ، گیاهی ارگانیک و محافظت یا بازسازی خاک در سیاره ما وجود دارد؟

جولیان لنون: مدتها پیش من در یک شام در انگلیس نشسته بودم به گرتا اسکاچی بازیگر [ایتالیایی]. در آن زمان من جوان بودم و وارد دنیای پاپ می شدم ، و در آن مرحله واقعاً درگیر مسائل محیطی نبودم. اما او پشت میز شام به من گفت: “فرانسوی من را ببخشید ، اما چرا آنها می توانند این آب لعنتی اویان را سرو کنند وقتی که ما می توانستیم از منابع محلی آب بخوریم؟” او واقعاً از این کار خاموش شد و من در ابتدا نمی توانستم بفهمم که این همه ماجرا چیست. سپس ، البته ، او به توضیح پرداخت و شروع به تغییر تفکر من در مورد همه اینها کرد. گرتا این نکته مهم را مطرح کرد ، “چرا آنها بطری های آب را به سراسر دنیا به سایر نقاط جهان می فرستند؟” و فقط بحث در مورد جنون آن همه برای من منطقی بود. هزینه آن ، آلودگی آن ، به تنهایی … ما 30 سال پیش صحبت می کنیم و من از یادگیری در مورد این سناریو و آنچه که با جهان ما انجام می دهد ، نه تنها خاک بلکه اقیانوس ها نیز وحشت زده شدم. آن لحظه تأثیر سنگینی بر من گذاشت و مدتهاست که فقط خرید محلی می کنم. من اکنون قصاب ، نانوا ، شمعدان ساز را در مناطق محلی خود می شناسم. من همه چیز را در مورد محل وقوع همه چیز می دانم ، و همه آن محلی است.

خرید محلی چگونه زندگی شما را به سمت بهتر تغییر داده است؟

جولیان لنون: برای تجربه شخصی خودم ، انواع آلرژی ها را دارم. مطمئناً ، از آنجا که من غذای محلی و عسل می خورم ، هیچ یک از مشکلات پیش از این درباره آلرژی یا بیماری برایم پیش نیامده است. شما بخشی از جهان کوچکی می شوید که در آن ساکن هستید و فکر می کنم این نقش مهمی باشد که هر یک از ما می توانیم بازی کنیم. بدیهی است که وقتی در شهرها زندگی می کنید مشکل تر است. اما من همچنین می دانم که بسیاری از پروژه ها در حال پیشروی هستند که در برخی از شهرها ، در حال حاضر بسیاری از ساختمان ها شامل پرورش مواد غذایی در گلخانه های داخلی یا حتی پشت بام شهرها هستند. اکنون برخی از شهرها با این ایده که ساختمانهایی تقریباً زنده هستند ، ساختمانهایی را طراحی می کنند.

باغ های تعاونی شهری وجود دارد. من افرادی را می شناسم که برخی را شروع کرده اند.

جولیان لنون: این یک قدم بزرگ به جلو است. من آنچه در دسترس است را به صورت محلی می خورم. برای من ، این یک تغییر اساسی در زندگی ایجاد کرده است و من فکر می کنم این فیلم نیز گامی به سوی دیگران است که بفهمند چگونه به درد همه ما می خورد.

من باید از شما س spiritualال معنوی بپرسم که از همه می پرسم. فکر می کنید به عنوان جولیان لنون چه چیزهایی را برای یادگیری وارد این زندگی کرده اید و فکر می کنید برای آموزش چه چیزی به اینجا آمده اید؟

جولیان لنون: باید بگویم که این موضوع در مورد دلسوزی و همدلی است. من بدیهی است که در زندگی کاملاً موقعیت منحصر به فردی پیدا کرده ام و انتخاب کرده ام که در چه جهتی می توانم وارد شوم. معتقدم که واقعاً این مادر من بود (سینتیا پاول لنون فقید ، همسر اول مرحوم جان لنون) در جبهه معنوی که از طریق کشف و مشاهده آنچه در زندگی خود گذرانده است ، بر من تأثیر گذاشت. این از من فرد بهتری شد و من می خواستم او را در هر کاری و هر کاری که می کردم افتخار کنم. برای انجام این کار باید به اندازه یک فرد خوب باشد. من بدیهی است که آن را به خدمت گرفته ام و این یک درس فوق العاده مهم برای من بوده است. به دلیل انتخاب هایی که انجام داده ام ، از نظر عکسبرداری و همچنین با بنیاد White White (بنیاد غیرانتفاعی لنون) توانسته ام به دور دنیا سفر کنم.

برخی از سفرهای خیریه گذشته شما که به آنها بیشتر افتخار می کنید کدامند؟

جولیان لنون: اوه ، رفتن به اتیوپی برای دیدن چاه های آب ، رفتن به کلمبیا و دیدار با Cochise قبیله ، که یکی از قدیمی ترین قبایل اطراف است. ساخت مستندی درباره بومیان در استرالیا. نه اینکه من این کار را انجام می دهم تا احساس خوبی داشته باشم ، اما وقتی سعی می کنم کارهای بهتری انجام دهم و به افراد بیشتر آموزش دهم ، خواه از طریق موسیقی ، عکاسی ، فیلم های مستند یا موارد دیگر احساس راحتی می کنم. من همچنین احساس می کنم شما نمی توانید این مواد را از گلوی مردم پایین ببرید. این مسئله در مورد تأثیر بر تعادل مناسب است و باعث می شود افراد علاقه مند به اندازه کافی بخواهند در مورد آن کاری انجام دهند یا می خواهند بیشتر بدانند. احساس می کنم که در این زمینه بسیار خوب بوده ام ، خواه از طریق ترانه هایی مانند Saltwater یا از طریق کار مستند باشد ، یا از طریق عکاسی من. فکر می کنم این همه بخشی از هدف من است. این انتقال آموزش است ، آموزش جهانی است که من از طریق سفرهای کاری که انجام می دهم آموخته ام. گاهی اوقات ، به ویژه با اخبار و دنیای امروز ، اوضاع چنان انزوایی شده است که فراموش می کنید دنیای دیگری در آنجا وجود دارد.

امیدوارید مخاطب از دیدن این فیلم چه چیزی را بردارد؟

جولیان لنون: من از صریح بودن متنفرم ، اما اگر خاک را بکشی ، خودت را میکشی. همه ما از کوچکترین اتم گرفته تا بزرگترین موجودات زنده در این جهان به یکدیگر وابسته هستیم. همه ما به هم متصل هستیم. این همان چیزی است که فکر می کنم مردم باید بدانند. وقتی کاری را انجام می دهید ، نه تنها بر شما ، بلکه بر دیگران نیز تأثیر می گذارد. آگاهی از این امر به شما امکان می دهد تا در مورد مشکلاتی که با آن روبرو هستیم کمی بیشتر درک کنید.

مردم در جامعه خود چه کاری می توانند انجام دهند تا به جوان سازی زمین و خاک ما کمک کنند؟

جولیان لنون: همه کارها را به صورت محلی انجام دهید. این همان برداشتی است که من از این فیلم دارم ، زمین را ببوس و این حرکت خواهد بود. نه تنها در جبهه آلودگی و چیزهای وحشتناکی که در دنیا انجام می دهیم ، بلکه با محلی نگه داشتن آن می توانید آن را تمیز و تازه نگه دارید. این غذای مهم است.

فیلم جدید Kiss the Ground ، با آغاز به کار 22 سپتامبر در Netflix ، به بازسازی خاک و چگونگی کمک به کنترل آب و هوا می پردازد. به KissTheGround.com مراجعه کنید و در Instagram Instagram @ kissthegroundmovie دنبال کنید. همچنین می توانید در اینستاگرامkisstheground به این جنبش بپیوندید.

آلیسون کوگل ، ستون نویس سرگرمی مشترک و نویسنده خاطرات ، Journaling Fame: خاطره ای از یک زندگی بدون شک و ضبط شده است. در Instagramtheallisonkugel و در AllisonKugel.com دنبال کنید.

اعتبار عکس: دبورا اندرسون

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia