او برای شلیک به او درخواست کرده است ورزوز در تمام طول سال ، اما معلوم نیست که Timbaland و Swizz Beatz به سریال Juicy J نزدیکتر هستند. این نمایش مشهور تحت عنوان یک نبرد موسیقی پرورش یافته است ، اما این به “جشن فرهنگ” تبدیل شده است زیرا هنرمندان دور هم جمع می شوند تا سعی نکنند ببینند چه کسی بهترین است ، بلکه بیشتر برای لذت بردن از موسیقی به یاد ماندنی آنها ایجاد شده. در هر ورزوز در بخش نظرات ، طرفداران می توانند خبرهای خوبی را از Juicy J پیدا کنند در حالی که خواننده خواننده رپ همچنان از صحنه درخواست درخواست شوت منصفانه خود را می کند ، اما به نظر می رسد درخواست های او به گوش ناشنوا رسیده است.

J پیشنهاد کرده است که Three 6 Mafia در برابر NWA قرار بگیرند ، یا اینکه به عنوان یک هنرمند انفرادی باید مورد توجه دیگران مانند Nas یا Dr. Dre قرار گیرد. در مصاحبه اخیر با 97.9 جعبه در هوستون ، جوسی جی اظهار داشت که او اکنون کاملاً به فارل ویلیامز چشم دوخته است.

“من خیلی طولانی شدم … من می توانستم به راحتی کسی را در یک کشور بکشم ورزوز جنگ گفت: “ج.” من می توانم آن 3 6 قدیمی را بالا بکشم [Mafia] و کاتالوگ جدیدم را بالا بکشید و با کاتالوگ میانی من شما را سر و صدا کنید. منظورم این است که سه دهه موسیقی وجود دارد … من فکر می کنم شما فقط می توانید بیست رکورد بزنید ، من این همه بازدید کردم. “وی افزود:” تو می دانی چه ، من چیزی را به تو می گویم. یک مسابقه ، من و فارل. او یک هنرمند است ، من یک هنرمند هستم ، او یک تهیه کننده است و من یک تهیه کننده هستم. “

مجری رادیو به آنجا گوشزد کرد که شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه TI در مرحله بعدی با Lil Wayne مطابقت دارد ، اما باید منتظر اخبار مربوط به آن باشیم. مصاحبه Juicy J را در زیر صحبت کنید ورزوز و آزادی جمعه او ، شتاب ادامه دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=cFv3_eyRN9s