Juicy J افسانه ای که تا امروز نیز فعال است ، یک دقیقه است که فعالیت می کند. روی کاغذ ، سفر او هنگامی که تنها سیزده ساله بود ، شروع به یادگیری نحوه رپ کردن در رگ هنرمندان مورد علاقه خود NWA و The Geto Boys کرد ، در حالی که دهه هشتاد به پایان رسید. در سال 1991 ، Juicy J و DJ Paul با یکدیگر ارتباط برقرار کردند و یک ارتباط موسیقی آغاز کردند که در نهایت به شکل گیری تاریخچه هیپ هاپ ادامه می یابد.

سه 6 مافیا

Mirek Towski / FilmMagic / گتی ایماژ

در سال 1995 ، سه 6 اولین آلبوم خود را حذف کردند Mystic Stylez ، یکی از پروژه های سازنده ترسناک. از آن زمان ، مافیا مجموعاً 9 آلبوم استودیویی را تحویل داد که آخرین آلبوم آنها با آلبوم های 2008 منتشر شد آخرین پیاده روی. علاوه بر دیسکوگرافی Three 6 ، Juicy J می تواند با افتخار به رپرتوار خودش نگاه کند ، با پنج آلبوم استودیویی از جمله نام تجاری جدید او شتاب ادامه دارد ، جمعه گذشته ، نوامبر 2020 منتشر شد. جای تعجب نیست که J از دیر وقت احساس رضایت کرده و به اینستاگرام رفته است تا نه تنها سلطه خود ، بلکه گروه خود را نیز اعلام کند.

“چه کسی بهترین گروهی که این کار را انجام داده است؟” او بلاغی می پرسد. “THREE6 …….. شلوغی ادامه دارد.” این اولین بار نیست که یک خواننده رپ گروه خود را به عنوان وضعیت GOAT معرفی می کند. مبادا فراموش کنیم زمانی که میگوس به دنبال اعلامیه خود بحث و گفتگو را به راه انداخته است ، باعث پاسخ تورک از پسران داغ و استخوان Bizzy از استخوان اراذل و اوباش N هارمونی ، که به خصوص با ادعای Migos مهربان نبودند. با این حال ، در مورد Juicy J ، بحث کردن با توجه به تجربه گسترده زیر کمرش سخت است. قبول داری؟ آیا Three 6 Mafia بهترین گروه هیپ هاپ در تمام دوران ها است؟

برای محتوای بیشتر Three 6 Mafia ، حتماً همکاری منحصر به فرد ما با DJ Paul ، رادیو Mafia را بررسی کنید – آخرین قسمت را می توانید در اینجا ببینید.