آخر هفته شکرگذاری آغاز تعطیلات است که تقریباً به معنای پایان یافتن سال است. امسال شکرگذاری عجیبی است ، مواظب باشید. ویروس کرونا ویروس کرونا مانع از برگزاری میهمانی های معمول خود در همه افراد شده است. هنوز زمان استراحت است و اکثر رپرها تصمیم گرفتند آخر هفته را از انتشار هر موسیقی جدید و نه همه آنها تعطیل کنند.

Juicy J سه افسانه Mafia در طول سال رکورد زد اما روز جمعه ، او آخرین پروژه خود را ارائه داد ، شتاب ادامه دارد. عنوان جدیدی از Juicy J که عنوان مناسبی از هر عنوان است ، اولین بار از زمان ترک برچسب های اصلی است. با آرایه ای از ویژگی ها در لیست پیگیری ، خواننده رپ با جی راک و Project Pat خود در “MEMPHIS TO LA” به LA سفر می کند. این یک مورد ضروری در به روزرسانی Fire Emoji این هفته بود.

در مورد لوتا کاملاً صحبت شده است کل لوتا قرمز که به نظر می رسد در آینده نزدیک می تواند برسد. Playboi Carti فاش کرد که او آلبوم خود را به برچسب خود تبدیل کرده است. در حالی که منتظر آن هستیم ، او در پروژه جدید Lil Yachty در کنار Future در “Flex Up” ظاهر شد.

SAINt JHN مطمئناً در راه انجام کارهای بزرگ است. پروژه جدید او ، در حالی که جهان می سوخت قبلاً یکی از ویژگی های Kanye West را در بر داشت. او این هفته یکی دیگر را به نام “Smack DVD” آزاد کرد.

آخرین به روزرسانی را در زیر بررسی کنید.

HNHH را در Spotify دنبال کنید.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید.

لیست پخش Wake & Bake ما را اینجا دنبال کنید.

لیست پخش موسیقی خوب موسیقی ما (برای یک جمعه خوب) را اینجا دنبال کنید.