جاتاویا “JT” جانسون از City Girls ممکن است به شدت از برخی توییت های قدیمی خود که منتشر کرده ابراز تاسف کند. خواننده رپ “شغل ها” در تلاش برای جلوگیری از واکنش شدید ، حساب توییتر تأیید شده خود را در آخر هفته حذف کرد. متأسفانه ، توییت های بسیار بحث برانگیز بدون در نظر گرفتن خبرهای آنلاین ، دور خود را باز کرده اند.

همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، به محض اینکه چیزی را آنلاین قرار دادید ، آن جا وجود دارد تا ابد. JT در حال یافتن راه دشوار است ، زیرا چند توئیت قدیمی او که احتمالاً هشدار دهنده از 2015-2017 است ، او را جلب می کنند. او پس از حذف حساب کاربری خود ، به استوری اینستاگرام خود پرداخت تا تصمیم خود را توضیح دهد و از حساب کاربری جدید خود در توییتر رونمایی کند. وی نوشت: “نه همه جوكها به كنار دیگر جستجوی آنها را در توییت ها متوقف كنید ، زیرا احساس نمی كنم همان سالی كه در مورد آنها صحبت می كردم به اب * تچ سیلی بزنم!” علاوه بر این ، او عکسی از خود به اشتراک گذاشت که کیف پول بزرگی را در دست داشت ، با عنوان: “همه توییت های قدیمی من در آن کیف”.


اولین توییت های خواننده رپ در حساب جدیدش دلخوش نبود. او نوشت: “این توییتر جدید من !! چه کسی در اینجا درباره اینجا صحبت می کند؟ هومممممم ،” او نوشت. “بگذارید من sh * t خود را تأیید کنم تا همه شما بدانند که منظور من وقتی می گویم F * CK YALL B * TCHES منظورم است! من صفحه جدیدی ایجاد کردم تا دوباره توییتر را به مشکل برسانم نی کاپری خورشید. ” اگر توییت هایی که قبلاً کشف کرده بود کسی را آزرده خاطر کرده باشد ، حتماً عذرخواهی می کند.