بیش از یک سال است که City Girls نام خود را در فرهنگ پاپ و بازی رپ تقویت کرده اند. اگر به آن فکر کنید ، تابستان گذشته که ما قبل از COVID داشتیم اغلب به عنوان تابستان دختر / پسر شهر نامیده می شد. نیازی به گفتن نیست که JT و یونگ میامی از همان زمان که تحت اثر کنترل کیفیت ظاهر شدند ، با یک فن پایه که به طور چشمگیری رشد کرده است ، همگام بوده اند.


آلبرتو E. رودریگز / گتی ایماژ

JT و یونگ میامی این روزها همه نگاهشان را معطوف کرده اند. و وقتی آنها به اینستاگرام زنده می روند ، هیچ ذره ذره ای پیدا نمی شود که به عنوان یک عنوان راه پیدا نکند. درست روز گذشته ، JT در IG Live با هواداران خود در حال معاشرت بود که یک حرکت اشتباه انجام داد و مختصراً دچار نقص در کمد لباس شد. او گفت: “اوه گه. این همیشه برای من ریزه کاری است.” “آنها خیلی خدای بزرگ لعنت می شوند.”

البته طولی نکشید که کلیپ در سراسر اینترنت و به ویژه در سایت های پورنو پخش شد. ظاهراً ، فیلم ویدئوی لغزش JT پس از انتشار ویدئو در شبکه های جهانی جهانی ، به شماره 1 موضوع پرطرفدار در PornHub تبدیل شد. JT آخر هفته با واکنش خنده دار نسبت به گرفتن “شماره یک” به توییتر برخورد کرد.

وی در توییتی نوشت: “Lol من واقعاً شماره 1 را در هاب پورنو دوست دارم بنابراین ادم سفیه رفته است و به شما گفت که رفته اید شماره 1 را دریافت می کنید.”

بدیهی است که او اکنون در این مورد خیلی سخت استرس ندارد. بدیهی است ، ما نمی توانیم ویدیو را در اینجا به اشتراک بگذاریم اما شما می توانید واکنش او را در زیر مشاهده کنید.