جو بایدن در انتخابات 2020 پیروز شد: توییتر به ترامپ اطلاع می دهد که “خیلی زیاد”

را از دست داده است

دونالد ترامپ بزرگترین L دهه را به دست آورد. پس از چهار سال ادامه کار ، معلوم شد که بسیاری از آمریکایی ها انگیزه داشتند تا او را از کاخ سفید بیرون کنند. طی چند روز گذشته ، با شمارش آراots تنش ها در سراسر کشور بالا گرفته است و امروز ، CNN تأیید کرد که دونالد ترامپ شاهد خروج خود از کاخ سفید در 21 ژانویه است. حداقل امیدواریم.


جو ماهونی / گتی ایماژ

دونالد ترامپ ساعاتی قبل از اینکه CNN خبر پیروزی بایدن-هریس را تأیید کند ، ادامه داد: او به وضوح در یک توهم است و قادر به قبول شکست نیست ، بیشتر به دلیل عواقبی که احتمالاً در پی خواهد داشت. ترامپ “پیش بینی” کرد که تقلب در انتخابات امسال در انتخابات انجام شود. و در بالای روز ، او اعلام کرد که در انتخابات پیروز شد ، “خیلی زیاد”. مانند اکثر ادعاهای ترامپ ، چیزی برای حمایت از آن وجود نداشت. و البته ، توییتر اطلاعات مشکوک را برچسب گذاری کرد.

بلافاصله پس از اعلام نتایج ، “با زیاد” ، “شما اخراج شدید” و “خداحافظ ترامپ” شروع به روند کرد زیرا شهروندان آمریکایی بایدن را جشن گرفتند برنده شوید.

مطمئن هستیم که بسیاری از مردم امروز جشن می گیرند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>