جو بایدن رکورد اوباما در بیشترین آرا Cast نامزد شده برای یک نامزد ریاست جمهوری

را شکسته است

جو بایدن رسما رکورد باراک اوباما را در بیشترین آرا برای نامزد ریاست جمهوری در انتخابات ایالات متحده شکسته است. با رای مردم ، آرا هنوز در حال شمارش هستند تا مشخص شود آیا جو بایدن رسماً رئیس جمهور بعدی ایالات متحده خواهد شد. هر دو طرف شرکت کردند ، با رای بیشتر از گذشته در تاریخ و ارسال در مراکز رای گیری. چندین ایالت هنوز در حال شمارش آرا هستند و با شمارش مجدد آرا در ویسکانسین ، ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد تا بفهمیم چه کسی پیروز شده است. در ایالات متحده ، جو بایدن از رای مردم پیش می رود و رسماً بیشترین رأی را در طول تاریخ کسب کرده است.


الکس وونگ / گتی ایماژ

در سال 2008 ، باراک اوباما تعداد کل ساعت ها را ثبت کرد از 69،498،516 رأی ، که در آن زمان یک رکورد بود و برای پیروزی در انتخابات کافی بود. معاون رئیس جمهور سابق وی با 69،589،840 رأی در انتخابات سال 2020 رکورد خود را می شکند و هنوز کار او تمام نشده است.

با شمارش آرا ادامه دارد ، این احتمال وجود دارد که او بتواند حتی بیشتر به تاریخ بنشیند.


اسکات اولسون / گتی ایماژ

انتخابات همچنان بلاتکلیف است زیرا در حال حاضر برای فراخوان دادن بسیار نزدیک است. با این حال ، بایدن در کالج انتخاباتی رهبری رقابت را بر عهده دارد. با انتشار اخباری درباره نتیجه ، شما را در پست خود نگه می داریم.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>