JID به راحتی یکی از هیجان انگیزترین هنرمندانی است که در حال حاضر فعالیت می کند. نه تنها غزل سرای Dreamville بطور منظم آیات جذاب را بیان می کند ، بلکه همچنین به نظر می رسد که ارزش یک کار کامل را درک می کند. اگرچه بسیاری از طرفداران هنوز مشتاقانه منتظر آلبوم بعدی او هستند ، شایعاتی که گفته می شود یک پروژه همکاری با تهیه کننده No ID است ، JID لحظه ای طول کشید تا یکی از مهمترین نقاط عطف زندگی حرفه ای خود را تا کنون – انتشار آلبوم دومین سال خود را تأمل کند. دی کاپریو 2 ، منتشر شده دو سال پیش تا به امروز.

DiCaprio 2 JID

فریزر هریسون / گتی ایماژ

دی کاپریو 2 امروز 2 ساله چرخش می کند ، این پروژه چیزهای زیادی در مورد خودم به من آموخت ، همچنین به من فضا داد تا بتوانم بازیگری شوم که همیشه می خواستم باشم ، “JID می نویسد ، و لحظه ای را در یک پست صمیمانه در اینستاگرام می پذیرد.” از این و پروژه Dreamville..این چرخه آلبوم بعدی بسیار نزدیک است ، همچنین یک تعطیلات است بنابراین من بسیار ممنونم برای این کار و همه کسانی که کمک کردند یا به یک نمایش آمدند ، Merch را خریدند ، من عاشق شما هستم #TFS ورودی ”

در واقع یک خبر خوب ، و یک یادآوری خوش آمدگویی که JID برنامه ریزی برای تلاش بعدی خود را متوقف نکرده است. اگرچه این احتمال وجود دارد که COVID-19 از بسیاری جهات مشکل ساز باشد ، اما به خوبی نشان می دهد که JID وقت خود را برای این کار صرف کرده است ، همچنین اعتبار بیشتر اینکه او از نکات ظریف روند کار درک می کند. و برای هر کسی که شانس زنده گرفتن او را داشته باشد ، مطمئن باشید که مجموعه زنده او بخشی جدایی ناپذیر از تجربه است. انتظار داشته باشید که با انتشار سومین آلبوم استودیویی او – هر زمان که زمان ورود آن فرا می رسد – تفاوتی نداشته باشد.

در این میان ، حتماً دوباره بازدید کنید دی کاپریو 2 با ارزیابی شما بعد از دو سال وحشی آیا احساس می کنید آلبوم به خصوص پیر شده است؟