بیماری همه گیر COVID-19 همانطور که با آن آشنا شدیم ، شیوه عادی زندگی را خراب کرده است ، و تأثیر بی نظیری در مشاغل مختلف از صنعت رستوران گرفته تا بازی هیپ هاپ دارد. و از آنجا که بسیاری از هنرمندان قبلاً به ویروس مبتلا شده و با آن مبارزه کرده اند ، از جمله Kanye West ، Westside Gunn ، Scarface ، Trey Songz ، YNW Melly و موارد دیگر ، مبارزه Jeremih با COVID-19 از هشدارترین موارد بود.

Jeremih COVID-19

آرون جی تورنتون / WireImage / گتی ایماژ

در اواسط ماه نوامبر ، 50 سنت فاش کرد که Jeremih در ICU است ، بعداً تأیید شد که خواننده R&B در یک دستگاه تنفس بوده است. بسیاری از دوستان و همکاران هنرمند وی ، لیستی شامل – Fif ، Chance The Rapper ، Diddy ، TI و Bun B – با فکر ، دعا و کمک مالی سریع بسیج شدند. و اگرچه برای لحظه ای وحشتناک به نظر می رسید ، اما به نظر می رسد که جرمیه از آن زمان به بعد از آنجا کشیده شده است و در 21 نوامبر هم از دستگاه تنفسی و هم از بخش مراقبت های ویژه خارج شده است.

چند روز پیش ، او به طور رسمی از بیمارستان مرخص شد و لحظه ای طول کشید تا اولین اظهارات خود را از زمان تشخیص اولیه تشخیص دهد. جرمیه گفت: “اول و مهمترین ، من می خواهم خدا و تیم باورنکردنی پزشکان و پرستاران در بیمارستان یادبود نورث وسترن را برای نجات جان من سپاسگزارم. من برای همیشه سپاسگزار خواهم بود.” “من همچنین می خواهم از خانواده و دوستانم برای همه دعاها و آرزوهای خوبشان تشکر کنم. من غرق در سپاسگزارم. یک تشکر ویژه از Chance The Rapper ، 50 Cent و Diddy برای عشق و حمایت آنها.”

اکنون ، جرمیه همچنان با اولین پست اینستاگرامی خود به عقب برگردانده است ، به نظر می رسد که او نشان می دهد که او به دنبال بازگشت به برخی از حالت های طبیعی است. “با تشکر از خدا من هنوز اینجا هستم ، با تشکر از YA’LL برای آنها [Bless] تا بالای #imbackkkk ، “او می نویسد ، در کنار یک عکس قبل و بعد از آن که یک مدل موی جدید را تحریک می کند. نشانه امیدوار کننده ای است که جرمیه در حال اصلاح است ، و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که راه بهبود او با استراحت و آرامش پر شود.