هفته گذشته مشخص شد که Jeremih با COVID-19 تشخیص داده شده است. اگرچه موارد بی علامت زیادی وجود داشته است ، اما متأسفانه یکی از آنها نبود. گفته می شود که این خواننده بر روی دستگاه تنفسی قرار گرفته و به ICU بیمارستان منتقل شده است.


لئون بنت / گتی ایماژ

خوشبختانه ، به نظر می رسد که اوضاع کاملاً 180 درجه شده است. به گفته TMZ ، خواننده خیلی بهتر شده است ، زیرا از یک دستگاه تنفس خارج شده و از ICU آزاد شده است. خانواده اش فاش كردند كه وي را به بخش عادي بيمارستان منتقل كرده اند و در آنجا باقي مانده از دوران نقاهت خود را سپري خواهد كرد. در این مرحله ، هنوز مشخص نیست که آیا او هنوز COVID-19 دارد یا چه زمانی تشخیص داده شده است اما خوشبختانه ، او در یک مسیر امیدوار کننده به “بهبود واقعی” است.

خانواده وی همچنین از همه کسانی که در طول هفته گذشته افکار و دعاهای خود را بیان کردند تشکر کردند. رپرهایی مانند 50 Cent ، Chance The Rapper و TI همه پیام های قلبی را نوشتند. چنس در واقع روز پنجشنبه پیامی را به اشتراک گذاشت که نشان می داد جرمیه بسیار بهتر عمل می کند ، هرچند لزوماً به مشخصات خاصی نمی رسید.

“پدر شما تمام جلال را می گیرید !!!” او نوشت. “عیسی ممنون از اینکه به ما دسترسی پدر خود را اعطا کردید! با تشکر از شما برای تمام جنگجویان دعا که از محبوبیت خود برای برادرانه کردن من در جبهه های مختلف استفاده کرده اند! تو پدر. ”

ما شما را در هر به روزرسانی در مورد Jeremih پست خواهیم کرد.

[Via]