رفتن به نوشته‌ها

Jeezy Drops Bombshell درباره Gucci Mane Verzuz Battle

Jeezy و Gucci Mane می توانستند اختلافات خود را کنار بگذارند و آن را در Verzuz مبارزه کنند. متأسفانه ، عموم مردم از این نوع چیزی نخواهند داشت.

جیزی هنگام حضور در The Breakfast Club ، در مورد انتشار آلبوم جدیدش The Recession 2 ، وضعیت سلامتی نامزدش جانی مای و بیشتر. البته ، موضوع Verzuz مطرح شد و علی رغم نبرد آینده او علیه T.I. رسمی شدن ، این همیشه این طرح نبوده است.

جیزی می گوید ، هنگامی که سوئیز بیتز برای اولین بار با او در مورد شرکت کردن تماس گرفت ، فقط یک نام در ذهن داشت.


پولدار غنی / گتی ایماژ < / h6>

“سوئیز به من زنگ زد و من مثل این بودم كه اگر [ورزوز] را انجام دهم ، فقط یك نفر هست كه می توانم این كار را انجام دهم. او مثل كسی بود؟” من مانند “گوچی [مانه]” بودم. با او تماس بگیرید ، به من اطلاع دهید چه خبر است. “جیزی گفت.

بدیهی است که با توجه به سابقه آنها ، این اینترنت را خراب می کرد و احتمالاً به بیشترین اینترنت تبدیل می شد. قسمت محبوب Verzuz تا به امروز. هر چند این اتفاق نخواهد افتاد.

جیزی ادامه داد: “من این کار را کردم”. “من دستم را دراز کردم ، سوئیز پاسخ داد و گفت که او با احترام رد کرد. باحال. انجام شد. آن را نگه داشت ، من رفتم و این کار را برای فرهنگ انجام دادم. ما می توانستیم این کار را برای فرهنگ انجام دهیم. تلفن را قطع کنید ، سه دقیقه بعد ، وقتی دیدم فیلم برادر [TI] من را صدا می کند. ما می توانستیم این کار را برای فرهنگ انجام دهیم. من در آن هستم ، هر چه هست. “

جیزی و تیپ در مورد مشخصات هنوز بحث نکرده اند ، حتی نمی دانند که آنها کجا در آتلانتا فیلمبرداری می کنند.

ما نمی توانیم جای تعجب داشته باشیم که چگونه اوضاع پیش رفته است … گوچی مانه قبلاً گفته است که هیچ کس نمی تواند او را در ورزوز قبول کند . فکر می کنید بالاخره فرد درستی در خانه او را خواهد کوبید؟

صحبت های Jeezy Verzuz پس از ساعت 11:30 در فیلم زیر آغاز می شود.

[محتوای جاسازی شده]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *