Jeezy با “The Recession 2” Ft. ریک راس ، یو گوتی ، دمی لواتو و موارد دیگر

جایی در آتلانتا ، جیزی نه تنها تاریخ خود را جشن می گیرد ورزوز لحظه ای با دشمن سابق گوچی مانه ، اما آدم برفی نیز لیوان خود را برای انتشار آخرین آلبومش بلند می کند ، رکود اقتصادی 2 این پروژه به عنوان دنباله آلبوم Jeezy در سال 2008 ارائه می شود رکود اقتصادی که به تک آهنگهایی مانند “Put On” با حضور کانیه وست و “رئیس جمهور من” با Nas افتخار می کرد. آخرین باری که ما در اوایل سال جاری و هنگامی که رپر مستقر در ATL پروژه ای داشتیم پروژه ای را منتشر کرد بیست / 20 پیرکس ویژن EP ، اما با تمام آنچه که در سال 2020 اتفاق افتاده است ، Jeezy آماده است تا چند ایده در مورد وضعیت فعلی رویدادها به اشتراک بگذارد.

جدا از چهره های آشنا در بازی رپ ، لیست ویژگی های Jeezy چند شگفتی دارد. انتظار می رود صدای بیشتری از Yo Gotti ، E-40 ، Rick Ross ، Ne-Yo ، Lil Duval ، Demi Lovato و فعال Tamika Mallory بشنوید. پخش جریانی رکود اقتصادی 2 و ما را در مورد آخرین پیشنهاد Jeezy به ما اطلاع دهید.

لیست آهنگ

1. Oh Lord ft. Tamika Mallory
2. اینجا ما می رویم
3. روز مدرن
4. شاهکار بازگشت. یو گوتی
5. Da Ghetto ft. E-40
6. نیگگاز
7. مرگ من
8. بررسی محرک ها
9. اعتبار من ، دمی لواتو ، و لیل دووال
10. The Glory ft. Ne-Yo
11. زندگی کن و بمیری
12. نماز خواندن صحیح
13. درمان برای روح من
14. دلار سیاه آلت. ریک راس
15. پادشاهی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>