این یک هفته بزرگ برای Jeezy است. آدم برفی تمام هفته خود را برای نبرد امشب Verzuz مقابل رقیب دیرینه خود گوچی مانه آماده کرده است. رویارویی کردن به خوبی می تواند امشب رکوردها را بشکند زیرا این دو نیرو دارای سابقه ای طولانی هستند که می توانند امشب جلوی صورت ما منفجر شوند. یا ، احتمالاً می توانیم ببینیم که Guwop و Jeezy با یک مصافحه آرایش می کنند. همه برای تماشا تنظیم می شوند.

علاوه بر مسابقه امشب با گوچی مانه ، جیزی آلبوم مورد انتظار خود را نیز منتشر می کند رکود اقتصادی 2، که دنباله آلبوم 2008 وی است.

گرچه ممکن است گوچی مان طرفدار آثار هنری جلدی نباشد که جیزی تصمیم گرفت ، اما مردم با چشمانی گشاده به دنبال لیست پیگیری پیشنهادی هستند که توسط Hip Hop N More نشان داده شد ، از جمله بزرگترین نام های صنعت.

طبق این نشریه ، رکود اقتصادی 2 شامل پانزده آهنگ کامل خواهد بود ، از جمله ویژگی های Rick Ross، Yo Gotti، E-40، Ne-Yo، Tamika Mallory (که همچنین میهمان پادکست Jeezy نیز هست) و به طرز شگفت آور Demi Lovato.

این نام خانوادگی باعث خراشیده شدن افراد می شود ، خصوصاً اینکه دمی با مداد روی پیست ای قرار دارد که بر روی آن Lil Duval نیز قرار دارد ، اما ما را در مورد چگونگی صدا قرار گرفتن این دو با هم فکر می کند.

رکود اقتصادی 2 نیمه شب آزاد می شود گوش می دهی؟

[via]