Jeannie Mai پس از جراحی به روزرسانی می کند: “بدون صحبت ، جویدن”

مجری برنامه گفتگوی واقعی و فصل کوتاه 29 رقص با ستاره ها < / span> رقیب ، جانی مای ، پس از تشخیص اپی گلوتیت ، اوایل این هفته در بیمارستان بستری شد . طبق Healthline ، اپی گلوت در پایین زبان فرد نشسته و “به عنوان دریچه ای برای جلوگیری از ورود غذا و مایعات به لوله تنفس شما هنگام خوردن و نوشیدن کار می کند.” اپی گلوتیت هنگامی اتفاق می افتد که “بافتی که اپی گلوت را تشکیل می دهد می تواند آلوده شود ، متورم شود و مجاری تنفسی شما را مسدود کند” ، و در نتیجه فرد نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارد.

روز پنجشنبه ، مای عکسی را در استوری اینستاگرام خود آپلود کرد و طرفداران خود را در مورد وضعیت خود به روز کرد. در عکس ، مای با یک تی شرت و عینک ، انگشت شست را به بینندگان ارائه می دهد. در بالای بالای سلفی آینه این کلمات وجود دارد ، “4 DAYS POST Surgery” ، و در پایین ، مای نوشت ، “بدون صحبت کردن ، بدون جویدن ، بدون پیراهن های بد”.

به نظر می رسد مای در مسیر بهبودی است ، که خبر خوبی است زیرا چند روز قبل ، 41 ساله ویدیویی را در اینستاگرام خود بارگذاری کرد که < / span> دکتر خود را به او گفت که اگر یک روز دیگر منتظر عمل می ماند ، گلو کاملاً بسته می شد. در این ویدئو ، مای به جزئیات شرایط خود برای طرفداران نگران خود پرداخت و به خاطر حضور در DWTS ادای احترام کرد.

به به روزرسانی های او در زیر نگاهی بیندازید و به روزرسانی فوری پس از جراحی وی را بررسی کنید اینجا

هفته ها قبل از بستری شدن در بیمارستان ، مای با انتشار اخباری مبنی بر اینکه می خواهد بخواهد به خواستگاری خود ، Jeezy “تسلیم” شود ، خبرساز شد ازدواج ، در طی بخشهای رئال .

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>