احتمالاً یک روز شلوغ برای بخش روابط عمومی در دفاتر کنترل کیفیت بوده است. نه تنها توییت های جنجالی قدیمی JT دوباره ظاهر شدند بلکه Lil Babygot لغزید. اگرچه این مسئله کمی برای HQ کنترل کیفیت مشکل ساز می شود ، اما به دلایل اشتباه نام وی را به یک موضوع پرطرفدار در توییتر تبدیل کرد.

خانم لندن ، ستاره فیلم بزرگسالان ، جزئیاتی در مورد برخورد ادعایی خود با Lil Baby و جدول زمانی را ناگهان برعکس کرد. به نظر می رسید که Baby و Jayda Cheaves به روش خود به آن پرداخته اند اما بعداً هر توئیتی که Baby به اشتراک می گذاشت حذف شد. با این حال ، جیدا چند ایموجی بیمار را به اشتراک گذاشت که به نظر می رسید بسیاری از آنها به عنوان پاسخی به ادعاهای خانم لندن استفاده می کنند.

سرانجام ، لندن یک DM ارسال شده توسط Lil Baby را به اشتراک گذاشت که او را به دلیل پخش امور تجاری خود منفجر کرد ، به خصوص از آنجا که او هزینه خدمات محرمانه را پرداخت می کرد. در این پیام آمده است: “چه فایده ای دارد كه پرداخت كنید اگر همه این كارها را انجام دهید !! شما بازی را شكل می دهید! اگر من برای گربه جوان كه قرار است در مورد آن صحبت كند پرداخت كنم” “این مامان تجاری بدی است.”

به نظر می رسد اکنون این اظهار نظرها او را گنگ کرده است. به نظر می رسد پس از سکوت نسبتاً زیاد در طول روز ، Jayda Cheaves پاسخی ظریف به اقدامات ادعایی Lil Baby ارائه داده است. وی در توئیتی نوشت: “tryna مارک را فریب داد. شما برای تجارت بد هستید.”

بعد از اینکه یکی از طرفداران پاسخ داد که آنها امیدوارند که او برای دفاع از کودک نیامده است ، او نوشت: “FUCK NO GIRL.”

علی رغم پاسخ وی ، به نظر نمی رسد بسیاری از مردم معتقد باشند که این حادثه باعث خراب شدن بیبی و جیدا خواهد شد. در زیر بهترین پاسخ ها را بررسی کنید.