خانم لندن ، ستاره پورنو ، پس از ادعای اینکه Lil Baby در آخر هفته تولد خود “بهترین دیک زندگی خود را به او داده” از محبوبیت زیادی برخوردار است. او ادعا می کند که خواننده رپ 16000 دلار برای یک شب ایستادن قبل از انتشار اطلاعات DM که به ظاهر نشان می دهد او را به خاطر افشای او صدا می کند ، هزینه کرده است.

بیبی در صندوق ورودی خود گفت: “چه فایده ای دارد که پرداخت کنید اگر همه کارها را انجام دهید”

این بیشتر اوقات مسئله مهمی نخواهد بود اما ، با توجه به این واقعیت که فقط چند روز قبل از حادثه ادعایی ، جایدا چیوز به دوست پسر خود Lil Baby با 200000 دلار ساعت ریچارد میل ، كه یكی از دوازده مورد ساخته شده بود ، هدیه داده بود ، یک معامله بسیار بزرگ

اینترنت برای این داستان دیوانه شده است و به طور مداوم نام های Jayda ، Lil Baby و خانم لندن را ترند می کند. امروز صبح ، خانم لندن ، ستاره فیلم های بزرگسالان ، با یکسری اعلان ها از خواب بیدار شد و او این حرف را برای گفتن در مورد همه چیز داشت.

خانم لندن گفت: “داداش ساعت 6 صبح است که من فقط چشمانم را باز کردم حتی هنوز وقت نکردم که خدا را به خاطر زندگی شکر کنم. “همه شما به خواب می روید. هیچ کس از دختر فینا دست کم 16 ماشین و کیف جدید نمی گیرد. همه آرام هستند.”

وی همچنین تصریح کرد که از Lil Baby و Jayda پیام نفرت دریافت نکرده است ، اما همسالان خود به دنبال او می آیند.

وی افزود: “نفرت ناشی از سایر ستاره های پورنو است ، نه او نه او ، همه شما را آزار می دهد.”

در مورد جایدا ، او هنوز هم روی تجارت خود تمرکز کرده است. دیشب ، او ویدئویی از خود را در حالت خم شدن در آینه بارگذاری کرد و گفت: “پول هنوز باید ساخته شود.”

نظر شما در مورد همه اینها چیست؟ فکر می کنید جیدا باید از لیل عزیزم دور شود یا این فقط آب زیر پل است؟