جی ز فن پس از دزدکی در پرواز برای تلاش و ملاقات با وی دستگیر شد

یکی از طرفداران جی زی پس از اینکه از طریق امنیت برای عبور از شیکاگو به لس آنجلس پرواز می کرد ، دستگیر شد. قبل از سوار شدن در پرواز هواپیمایی American Airlines به L.A. Payton ، در هر شیکاگو تریبون ، Yaazmina Payton در دروازه سوار شدن در فرودگاه بین المللی O’Hare شیکاگو طناب می بافت و نشان داد که او در تلاش است با Jay-Z ملاقات کند. این جوان 23 ساله به عنوان زنی شناخته شد که “بدون اسناد و مدارک مناسب به هواپیما سوار می شد.”


مایک کوپولا / گتی ایماژ

در نهایت پایتون دستگیر شد زیرا او قادر به نشان دادن بلیط نبود به پرواز و به جرم ارتکاب جنایت مجرم شناخته شد. وی اعتراف كرد كه با عبور از یك دروازه و به منطقه ای از فرودگاه كه مأموران TSA در آن مشغول بودند ، دزدك امنیتی گذشته است.

یك وكیل منصوب دادگاه به قاضی گفت كه پایتون از اختلال اضطراب و PTSD رنج می برد. قاضی دستور داد که وی با قرار وثیقه 500 دلاری آزاد شود. او همچنین از فرودگاه ممنوع شده است. در بیانیه ای از خطوط هوایی آمریكا آمده است: “پرواز پس از جستجوی نیروی انتظامی و پاك كردن هواپیما برای عزیمت ، به LAX عزیمت كرد.” TSA در فرودگاه در حال بررسی است كه پایتون چگونه توانسته است امنیت را دور بزند. سخنگوی TSA گفت که پایان تحقیقات ممکن است 90 روز طول بکشد.

ما شما را در مورد به روزرسانی های بیشتر در مورد پرونده Yaazmina Payton به روز نگه می داریم.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>