رفتن به نوشته‌ها

جیسون موموآ “گرسنه” بود و پس از از بین بردن “بازی تاج و تخت” “بدهی”

دوست داریم فکر کنیم وقتی بازیگران نقش اصلی را در تلویزیون نشان می دهند پول کافی برای رسیدگی به امور خانواده خود دارند . Business Insider تنها میزان بازیگران سریال Game of Thrones در آخرین فصل سریال HBO را ذکر کرد: بازیگران پردرآمد در هر قسمت 500K تا 100K دلار به خانه بردند ، اما Jason Momoa ، که خال Drago را در فصل 1 به تصویر می کشد در 2011 ، در داستان خیلی سریع کشته شد. او فهمید که وقتی کتابها را می خواند شخصیت وی طولانی نخواهد بود و در مصاحبه ای با InStyle ، موموآ نشان داد که پس از اینکه از GOT جدا شد ، بدهکار است.

جیسون موموآ و همسرش ، نماد نمایش کازبی ، لیزا بونت ، با فرزندانشان در ملک Topanga Canyon خود زندگی می کنند و پس از برکناری وی از GOT ، این بازیگر گفت که با مشکلات مالی روبرو شده اند. موموآ گفت: “منظورم این است كه ما بعد از بازی تاج و تخت گرسنه بودیم.” این ظاهراً سالها ادامه داشت زیرا او برای پیدا کردن کنسرت ها تلاش می کرد. “من نمی توانستم کار کنم وقتی بچه دار می شوید و کاملا بدهکار هستید بسیار چالش برانگیز است. “

اوضاع پس از آنکه موموآ نقش Aquaman را در لیگ عدالت پیش از انتخاب شخصیت اصلی فیلم خودش تغییر داد ، تغییر کرد. . درآمد فیلم Aquaman بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان بود ، بنابراین می توان گفت حداقل در حال حاضر ، همه چیز امیدوار کننده به نظر می رسد.

[از طریق] [از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *