جیمی فاکس در سوگ مرگ خواهر 36 ساله DeOndra Dixon

DeOndra Dixon ، خواهر کوچکتر جیمی فاکس ، در سن 36 سالگی درگذشت. این بازیگر با ادای احترام احساسی به همراه یک سلفی سیاه و سفید با خواهرش.


تام کوپر / گتی ایماژ

” قلب من به یک میلیون قطعه متلاشی شده است … خواهر دوست داشتنی و زیبای من دئوندرا تغییر شکل داده است. … من می گویم منتقل شده زیرا او همیشه زنده خواهد بود … کسی که سیستم من را می دانست … می دانست که او چراغ روشنی است “،” او در این پست نوشت. منابع نزدیک به PEOPLE گفتند که وی روز دوشنبه نوزدهم اکتبر درگذشت.

“نمی توانم به شما بگویم که چند بار در خانه ای که وی در زمین رقص و سرقت برپا کرده است مهمانی داشته ایم. این نمایش … حتی به دوست پسرشchrisbrownofficial داد تا پولش را بدزد ، “ادامه داد. “خوب ، من می دانم که او در بهشت ​​است و در حال رقصیدن با بالهای بسته … درد من باورنكردنی است و وقتی به همه خاطرات بزرگی كه او از من به جای گذاشته است ، فکر می كنم … خانواده ام … و دوستانش.”

DeOndra Dixon در سال 2011 سفیر بنیاد جهانی سندرم داون شد و برنده جایزه استثنایی طرفداری از کوینسی جونز شد. جیمی فاکس خاطرات دلپذیر خود از DeOndra را از جمله رقصیدن در گرمی ها و موزیک ویدئو “Blame It” بازگو کرد.

“دئوندرا تو در قلب من سوراخ کردی … اما من آن را پر خواهم کرد با همه خاطراتی که به من دادی … من تو را با هر اونس از من دوست دارم … خانواده ما متلاشی شده اما ما با عشق تو قطعات را دوباره برمی گردانیم … و خواهش می کنم خانواده ام را حفظ کن دعاهای شما ، “اضافه کرد.

RIP.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>