رفتن به نوشته‌ها

J.I. شما را به کار می اندازد و با استفاده از تراشه های 5 و آزمایشی Reese’s Ahoy Sour Patch Collab


J.I. به فروشگاه میان وعده حمله می کند و انواع مختلفی از خوراکی ها را امتحان می کند ، از جمله Chlab Ahoy x Sour Patch Kids که به “mierda” نگاه می کند.

J.I. یکی از سریع ترین ستاره های در حال ظهور نیویورک است که با نام تجاری منحصر به فرد خود در داستان و توانایی اتصال به مخاطبان اسپانیایی زبان ، مورد توجه مردم قرار می گیرد.

همانطور که او همچنان به یک نام خانوادگی تبدیل می شود ، ما در سریال محبوب Snack Review میزبان او بودیم و نیویورکی را مجاب کردیم که برخی از خوراکی های bodega را امتحان کند و آنها را در دوربین ارزیابی کند.


برد بارکت / گتی ایماژ

مستقر از داخل استودیو ، جی. آی اطمینان حاصل کنید که قبل از تمرین با انواع مورد علاقه خود را از bodega پر کنید ، انواع مختلف موضوعات را بخرید و صادقانه آنها را بررسی کنید. ، اعتراف كرد كه نشستن براي شليك چالشي است. او هر چند موفق شد ، دو سنت خود را در Pretzel M & Ms تهیه کرد ، که هر بار که به فروشگاه می رود ، “Reese’s Take 5” ، که می خواهد شما را روی آن بگذارد و “Reese’s Dipped Pretzels” ، که هر بار او باید آن را بگیرد ، که قطعاً توصیه نمی کند.

او شکایت کرد: “من دروغ نرفته ام ، این طعم مانند لب به لب است.” “Straight mierda.”

او قبل از اینکه برای اولین بار یک میان وعده دیگر را امتحان کند ، با برخی Snapple طعم و مزه را شسته: همکاری بین Chips Ahoy و Sour Patch Kids. هرکسی که به آن معجون برسد احتمالاً وقتی آن را درست می کردند جهنم بود اما طبق گفته J.I ، واقعاً م worksثر است. وی اعتراف کرد که بسته بندی و محصول واقعی “ناخوشایند” به نظر می رسد اما هنگامی که شروع به جویدن کرد ، به جذابیت آن پی برد.

آخرین قسمت Snack Review را با J.I. تماشا کنید. در بالا و مطمئن شوید که برای عضویت در HNHH در یوتیوب برای قسمت های آینده.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *