J. کول و Rick Ross به ستایش افزایش رپر Morray است “ریگ روان”

عنصر

یک ضربه می تواند در یک چشم به هم زدن ظاهر شود – به ویژه در عصر امروز که تبلیغ موسیقی یک فرآیند در دسترس تر از همیشه است. با یک کار دهان به دهان کار اضافی ، یک خواننده رپ امضا نشده به خوبی می تواند خود را با یک پدیده ویروسی زیر کمربند پیدا کند. از نگاه آن ، به لطف تک آهنگ “شن و ماسه” که به سرعت در حال افزایش است ، فاییت ویل ، مری ، خواننده رپ کارولینای شمالی ، در آستانه یک ظاهر مهم است. > پس از انتشار این پنجشنبه گذشته ، HipHopDX جی کول را در حالی که به بخش نظرات مورای کشیده شده بود ، تحسین و ستایش کرد. “این گه شگفت آور است” ، کول ، در کنار انبوهی از ایموجی های ذهنی و موشکی. موری پاسخ داد: “لعنت به داداش ، خیلی متشکرم” خود را درگیر جنگ مناقصه ببیند ، اگر فقط برای جلوگیری از توزیع باشد. در این زمان ، به نظر می رسد موری با برچسب Pick Six امضا شده است. به نظر می رسد که ریک راس همچنین مراقب صفحه IG رپ بوده و در بخش نظرات یک پست اخیر ، برخی از ایموجی های آتش را ارائه داده است. در حقیقت ، بسیاری از افراد در این صنعت توجه خود را آغاز کرده اند ، به طوری که مارشملو به توییتر رفته و از “پسرش” بخاطر ضربه زننده اش تعریف و تمجید می کند.

در حال حاضر “Quicksand” “در حال حاضر کمی زیر 200 کیلو دید نشسته است ، اما با افزایش کشش موری تعجب نکنید که ببینید این تعداد صعود می کند. نظر شما در مورد این مورد چیست – آیا کول ، روزی و مارشملو در ارزیابی خود درست هستند؟ تنظیم Morray برای چیزهای بزرگ آمده 2021؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>