ها J Balvin ایکس اردن هوا 1 مشارکت می شود یک شایعه تاریخ انتشار

عنصر

در طول اجرای نیمه دوم Super Bowl ، جی بالوین با جفت باورنکردنی Air Jordan 1 های خود ، افراد دزدکی را تحت تأثیر قرار داد. این کفش ها به لطف این واقعیت که کف پوش آنها از مواد رنگین کمان پوشیده شده بود ، در حالی که دارای کفپوش میانی اسطوخودوس و برخی از مارک های صورت لبخند از صاعقه بود ، واقعا در صحنه برجسته شدند. طرفداران در نهایت از شنیدن اینکه این کفش ورزشی فقط یک PE نیست بلکه یک همکاری واقعی است که برای عموم منتشر می شود متعجب شدند.

متأسفانه ، به دلیل ویروس کرونا ویروس ، این کفش به دلیل نیاز خاص به تأخیر افتاد. تولید. با این حال به نظر می رسد که این کفش در آینده ای نه چندان دور خیلی خوب آزاد می شود. طبق گفتهzsneakerheadz در اینستاگرام ، قرار است برنامه Colvin x Air Jordan 1 در تاریخ 4 دسامبر افت کند.

در حال حاضر ، این تاریخ انتشار به راحتی شایعه است هرچند که شایعاتی مبنی بر اینکه این کفش است که در نهایت نزدیک به پایان سال آزاد می شود. Jumpman با کمی گرما بیرون می آید ، به خصوص وقتی که صحبت از Jordan 1 می شود و این مجموعه J Balvin راهی بزرگ برای پایان سال است.

برای به روزرسانی این کفش ، در ادامه با ما باشید ، حتماً آنها را نزد خود بیاورید. در همین حال ، نظرات شما را در مورد نظرات زیر در مورد نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>