هنگامی که امینم و دکتر دره با هم متحد شدند و رپ رو به ظهور نیویورکی 50 Cent را وارد جریان اصلی کردند ، دنیا برای پدیده ای که بوجود آمد آماده نبود. در فوریه سال 2003 ، 50 نفر آلبوم اولیه خود را تحویل داده و تحویل دادند ثروتمند شو، یا در حال تلاش بمیر، یک کلاسیک جلو به عقب که تک آهنگ های بی انتها مانند “21 سوال” ، “PIMP” را در خود جای داده بود و کسی که همه چیز را شروع کرد – “In Da Club”.

Eminem Dr. Dre 50 Cent

فرانک میسلوتا / گتی ایماژ

به راحتی یکی از شناخته شده ترین سرودهای هیپ هاپ در دو دهه گذشته ، 50 و همکاری شگفت انگیز Dre از زمان انتشار هفده سال پیش در چرخش ثابت باقی مانده است. بین معرفی عفونی “روز تولد توست” به نام های پر ستاره ای که در کل افتاده اند (Em ، Dre ، Xzibit و Lloyd Banks همه فریاد می کشند) ، شایستگی های “In Da Club” ماهیت بسیاری دارد. ذکر همه آنها احتمالاً به یک مطلب قابل تأمل تر احتیاج دارد. اگر شما علاقه مند به لمس زمین مشابه هستید ، با این حال ، تأملی در مورد شیمی موسیقی دکتر در و 50 سنت را در اینجا در نظر بگیرید.

کافی است بگوییم ، “In Da Club” یک آهنگ افسانه ای است و به همین دلیل دیدن این که اعدادش به همان اندازه افسانه ای است ، تعجب آور نیست. خیلی دور از دوست و همکار دیرینه اش امینم نیست که فیلم دیگری با بازدید از میلیارد دلار به رزومه خود اضافه می کند ، مهمترین نقطه عطف موسیقی خود را با ماهیت مشابه تأمین کرده است. از همین حالا ، “In Da Club” رسماً یک میلیارد بازدید در YouTube داشته است و اولین ویدیوی وی را با اختلاف قابل توجهی رقم زده است. هیچ شاهکار ساده ای نیست و رپ باید به آن افتخار کند. اگر احساس نوستالژی می کنید ، حتما فیلم رسمی “In Da Club” زیر را که در تاریخ 7 ژانویه 2003 منتشر شد ، ببینید.

مبارک باشه 50!

https://www.youtube.com/watch؟v=5qm8PH4xAss