رأی دهندگان بی صبر فکر می کنند Lil Baby باید آرا 88 را بشمارد

اگر تا به حال دیده اید که Lil Baby در حال شمارش پول است ، می دانید که اگر او برای جمع آوری همه آرا توسط دولت استخدام شده بود ، از قبل تصمیم گیری می شد. / p>

رپ مستقر در آتلانتا یک سال برجسته را سپری می کند و با تبدیل شدن به اولین هنرمندی که با یک آلبوم در سال 2020 به دو پلاتین می رسد ، به میراث خود می افزاید. او احتمالاً در حال حاضر بیشترین جستجوگر رپ است. تا آنجا که سیاست او پیش می رود ، بیبی مواضع خود را در مورد “تصویر بزرگتر” ، سرود اعتراض خود که نشان دهنده وضعیت فعلی کشور است ، روشن کرد.


کوین وینتر / گتی ایماژ

همانطور که منتظر هستیم در مورد نتایج رای گیری از ایالت های نوادا ، پنسیلوانیا ، جورجیا و سایر ایالت های مهم نوسان ، مردم شروع به شوخی در مورد چگونگی تسریع روند کار کرده اند. بیگ شان مانند جهنم ناامید شده است ، دقیقاً مثل بقیه ما. یک ویدیوی خاص شروع به جابجایی کرده است و حاکی از آن است که اگر Lil Baby برای شمارش آرا استخدام شده بود ، انتخابات از قبل پایان یافته بود.

درصورتی که هرگز شاهد مهارت های شمارش فوق العاده سریع Lil Baby نبوده اید در طول سالهای به دام انداختن او ، شما در حال چیز خاصی هستید. این مرد حتی به پیشخوان پول احتیاج ندارد زیرا به نظر می رسد حتی سریعتر و احتمالاً قابل اعتمادتر از دستگاه است.

به نظر شما دولت فرصتی را از دست داد؟ شاید ایالت نوادا باید از Lil کودک را پرواز به کار انجام شده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>